Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
pdf performans

G griffin147 Konu Sahibi
8 ay (44 mesaj)
Selamlar,

Bazı arkadaşlar niye pdf diye sormadan direk yazayım, genelde teknik kitaplar okuduğumdan pdf formatında oluyor. Bilgisayarda okumak çok yorduğu için e-reader düşündüm ancak okuduğum yorumlardan pek birşey anlamadım açıkcası o yüzden yardımcı olabilirseniz sevinirim.

pdf formatından kindle veya kobo için uygun formata kitapları nasıl dönüştürüyoruz.

Dönüştürdüğümüzde resim veya yazılarda sorun çıkıyor mu ? Kayma, bozulma gibi ...

Diyelimki dönüştüremiyoruz pdf okumak keyifli mi ?

Son soru okurken translate yapma özelliği hangi ürünlerde var ?

Baktığım ürünler kidnle paperwhite 4 vs kobo nia.

şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
M malatya6089
6 ay (175 mesaj)
Konu bayağı önce açılmış ben yine de kalsın diye yazıyorum.
Kindle kullanıcısıyim ve gayet memnunum ben. Ama eğer resimli birşey okuyacaksaniz pek uygun değil. Örneğin ben dergi atmıştım ama resimler renkli hallerinden pek de iyi durmuyordu açıkçası.
Dönüştüğünde bazen sıkıntı çıkabiliyor bazen yazılar pek uygun dönüşmüyor. Açıkçası donusturunce de ne farkı oluyor anlamadım pek. Gerçi font ve yazı tipini ayarlanabiliyor dönüşünce o var. Bi ara hep dönüştüruyordum sonradan bıraktım yine de bir sıkıntı yok. Kitap okumak Zevkli. Ben açıkçası kitap dışında makale de okuyorum ama dergi falan bence pek kullanışlı değil.
Pdf den mobi ye çevirmek gerekli. Ben pc kullanmadığım için telden 'Ebook converter' adlı uygulamadan kolayca çevirip mail den atıyorum. Bu konuda bir sıkıntım 25mb nin altında olmak zorunda dosya.
Türkçe sözlük yüklemek sadece birkaç adımda halledilebilir çok zor değil o konuda hiç sıkıntı olmaz.

Son olarak ben hiç KOBo kullanmadım ve maalesef karşılaştırma yapamayacağım. Ama benim asıl amacım kitap makale gibi şeyler okumaktı ve beni fazlasıyla memnun ediyor. Hayatımda aldığım belki en doğru karardı e kitap almak.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.