Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
5
Öne Çıkarma
PC üreticisi Compaq, piyasaya geri dönüyor

U ugur7seven Konu Sahibi
2 ay (4031 mesaj)1982 yılında kurulan Amerikan firması bir zamanlar dünyanın en büyük bilgisayar üreticisiydi ve Compaq, 1990'ların sonunda zirveye ulaştığında, en yakın üç rakibinin toplamından daha fazla PC üretiyordu.Ayrıca Bkz.Uzmanlara göre iPhone 13, uydu iletişim özelliği ile gelmeyecekAncak daha sonra şans yanında olmadı ve Compaq, 2002'de başka bir Amerikan bilgisayar ve elektronik üreticisi olan HP tarafından devralındı. Şirket, 11 yıl daha uygun fiyatlı PC modelleri markası olarak kullanılmaya devam etti ve 2013'te piyasadan çekildi. Şimdi ise Compaq'ın piyasaya geri döneceğine dair şirketin Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı.https://twitter.com/CompaqReboot/status/1431871044285976576Compaq markasını hangi şirketin aldığı henüz belli değilCompaq piyasaya dönerse işinin zor olacağını söylemek mümkün. Zira, Huawei, Honor, Xiaomi, Redmi ve Realme dahil olmak üzere birçok güçlü akıllı telefon üreticisi şu anda PC pazarına girdi. Ayrıca Acer ve Asus gibi eski güçlü markaları da unutmayalım.Paylaşım yapılan hesabın konumu Anaheim, California'da. Şehirde çok sayıda teknoloji şirketi var ve bu yüzden markanın şimdilik kime ait olduğunu söylemek mümkün değil. Compaq'ın piyasaya neler sunacağını ise yaklaşık altı ay içinde öğrenebileceğiz.
Kaynak:https://www.gizmochina.com/2021/08/30/pc-maker-compaq-is-being-resurrected/

 Haberi Portalda Gör

batili beyaz girisimlerin ya sirketleri ellerinden alinir yahudiler tarafinan, ya da yahudiler rakip urun/hizmet cikarip ellerindeki medya/sinema yapimlari ile bunlari bir guzel cilalar ve servis eder...
Yoruma Git
Yorumun Devamı pskillercheto - 2 ay +5

İ interwap
2 ay (6004 mesaj)
İnce, hafif, uzun plmömürlü cihazlardan başlarsa güzel olur.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P pskillercheto
2 ay (301 mesaj)
batili beyaz girisimlerin ya sirketleri ellerinden alinir yahudiler tarafinan, ya da yahudiler rakip urun/hizmet cikarip ellerindeki medya/sinema yapimlari ile bunlari bir guzel cilalar ve servis ederler toplumlara. umarim compaq bunlardan biri degildir.
W Weisanstein
geçen ay (635 mesaj)
Yine isim hakkını satmışlardır Çinli bir fabrikaya. IBM'in PC birimi, Nokia'nın telefon birimi gibi bir şey olabilir. Amerikalıların tekrar mass production PC üreteceklerini sanmıyorum
D DH Misafiri
geçen ay (76303 mesaj)
2007 de HP Compaq alma gafletine düştüm 1 ay dolmadan iade ettim. Ondan sonra ürün bakarken hp markasını bile eledim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.