Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
536
Tıklama
0
Öne Çıkarma
PC Download'ı Tersten Yapıyor!

P prospect11 Konu Sahibi
13 yıl (261 mesaj)
mesela download linkine tıklıyorum. hiç tepki vermiyor ama indirmeye başlıyor, indirdikten sonra. AÇ, kaydet seçeneklerini çıkarıyor. veya facebookta video izliycem. tıkılıyorum, hiç tepki yok. 10 dk sonra bütün video yüklendikten sonra izleyebiliyorum ancak. Böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? bi ayardan oluyo desem, değil çünkü bazen normale dönüyo bazen yine tersten!!
H huysuzihtiyar
13 yıl (1605 mesaj)
Sorunun sebebi bulunduğunuz bölgede bağlantı hızının bazen düşüp, bazen de yükselmesinden kaynaklanıyor. Hız düştüğünde önce download edip, kayda sonra başlıyor. Hız normale çıktığında ise işlem de normale dönüyor. İnternet sağlayıcınızla irtibata geçin ve bulunduğunuz bölgede bir sorun olup olmadığı konusunda bilgi alın. Düzeltsinler, işleri ne?< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

B burack90
13 yıl (214 mesaj)
windows7 + kaspersky kullanıyosundur eminim benim de başıma gelmişti. kasper i kaldır nod32 kur düzeliyo


Bu mesaja 2 cevap geldi.

P prospect11 Konu Sahibi
13 yıl (261 mesaj)
Window xp ama antvirüs kaspersky neyse şu an normale halinde. kaspersky update ile filan düzeltmesse bunu bakcaz artık bir çaresine :)
P petsiyehable
12 yıl (823 mesaj)
EVET AYNEN yüzde yüz

ama işletim sistemi ile alakası yok ne kullanırsa kullansın sorun kasperskyden kaynaklı çok adi bi yazılım onun ayarını yapmak lazım yoksa download dahi yaptırmaz kasperi kaldır deli gibi downloada başlarsın. bu yüzden kasperi kınıyorum. başına gelenler boşa format atmayın makineye tamamiyle virus yazılımı ile ilgili özellikle kaspersky yüklü olanların başına gelir
quote:

Orijinalden alıntı: burack90

windows7 + kaspersky kullanıyosundur eminim benim de başıma gelmişti. kasper i kaldır nod32 kur düzeliyoDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.