Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
185
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Partition görünmeme sorunu

M Mens Rea Konu Sahibi
12 yıl (2486 mesaj)
Merhaba arkadaşlar, diğer hdd'deki küçük partitionları birleştireyim derken çok garip bir sorunla karşılaştım ve ilk hdd'deki 2 partition kayboldu umarım yardımcı olabilirsiniz.

Bilgisayarıma girdiğimde bahsettiğim kaybolan 2 partitionı kesinlikle göremiyorum.Yönete girdiğimde ilk resimdeki gibi bahsettiğim partitionlar görünüyor ama harf atanmamış bir şekildeler ve sağ tıklayıp harf atamaya veya biçimlendirme dahil herhangi bir seçeneğe bastığımda da 2. resimdeki hatayı alıyorum.Hatanın yapmamı istediği şeyler de hiçbir işe yaramıyor.

Windows cdsi ile kuruluma girdim tekrardan orda partitionlar görünmüyor.

Partition magic'i açmaya çalıştığımda bir dünya hata veriyor hepsini düzelt dedim ama hiçbir şey yapmadı o da.

Ne yapacağımı şaşırdım.Partitionlardan birinde(hangisi olduğunu bilmiyorum) çok önemli bilgilerim var ve onları kaybetmek istemiyorum.Ama kurtarmayı geçtim şu anda partitionlara format bile atamıyorum.

Bu partitionları kurtarmanın bir yolu var mıdır? Eğer yoksa bunları nasıl formatlarım?

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
N nihat35nihat
12 yıl (4133 mesaj)
Veri Kurtarma Programlarının Resimli Anlatımları ... konusunu inceleyin. Konuda geçen Partition Recovery Programları probleminizi çözebilir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

H hrstcrt
12 yıl (259 mesaj)
sag tikla sil i denedinmi ? olmazsa hddyi pcden cikar 3.5 inclik bi usb cd okuyucuya yada baska bi pcye tak orada dene .


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Mens Rea Konu Sahibi
12 yıl (2486 mesaj)
File Scavenger 3.2 isimli programla verilerimi kurtardım :) Hem de hepsini.Çok iyi bir programmış.

Diskleri ise direk biçimlendiremiyordum ama metedevil arkadaşın söylediği gibi birimi sil deyip tekrar oluşturduğumda problem olmadı ve biçimlendirebildim.

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlarDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.