Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
63
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Parfüm Satışına Başlamak İçin Gereken Prosedürler Hakkında Yardım
H
geçen ay
Er
Konu Sahibi

Merhabalar,
4-5 aydır dropshipping ile ilgilenmekteyim. Başarılı satış ve ciro yakaladım fakat kar oranım çok yüksek değil. Bunun nedeni sattığım ürünlerin çok fazla firmanın satması ve aynı ürünlerin olması vs. Bende parfüm işine girmek istedim.
Esansları, alkolü vs. firmalardan temin ettim ve parfümleri yaptım. Şu anda beklemedeler ve gerçekten niş kokular oluşturduğumu düşünüyorum. Fakat iş satışa geldiğinde bazı sorularım var. Şahıs şirketim online perakendecilik NACE koduna sahip. Parfüm üretimi veya satışı için ekstra bir belge gereklimi? Parfümlerimi satabilmek için hangi prosedürleri izlemem gerekiyor?
Marka ve logomu kendim tasarladım, ileride patentini almayı planlıyorum eğer iyi bir ciro yakalarsam. Fakat dediğim gibi, parfüm yapıp satmak için gerekli prosedürler nelerdir? Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır forumda?
Şimdiden teşekkürler.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.