Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
27
Cevap
1015
Tıklama
6
Öne Çıkarma
Cevap: Özgür Özelin Koltuğu Dolduramaması (2. sayfa)
0
3 hafta
Yarbay

teorilerden biri şu: parti içindeki çoğunluğu oluşturan dersim çetesi yerel seçimlerde kaybedilmesi için uğraşacaklarmış. yenilgiler sonrası da parti içi isyan başlatıp KK'yi geri getireceklermiş.

bu arada KK'den en çok faydalanan kişilerden biri RTE ile birlikte Meral'dir. kendisi daha yeni yaptığı açıklamada: "anayasa değişir, daha önce de değişti yine değişir, bunda bi sorun göremiyorum" diyerek RTE'ye bi can simidi daha fırlattı. bu kadın aylardır RTE'ye hiçbir muhalefet yapmıyor, sadece KK'ye sallayarak muhalif gibi görünüyodu. şimdi KK gidince üzülmüştür.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @hamza5806
H
3 hafta
Yarbay
Konu Sahibi

Olabilir tahmin etmiştim< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @01001101
E
3 hafta
Binbaşı

Gayette güzel dolduruyor

Kk ye olan tepkiden dolayı muhalif seçmenin boykot edip sandığa gitmeme durumunu ortadan kaldırdı

Ankara ve İstanbuldada anketlerde İmamoğlu ve Yavaş ezici bi şekilde önde

2028 e kadar genel başkan kalıp 2028 de İmamoğlunu CB adayı gösterecek İmamoğlu’da yüzde 90 Cumhurbaşkanlığını kazanır ve genel başkanlık koltuğuda İmamoğlu’na devredilir

Akp nin tüm umudu kk nin genel başkan olarak devam etmesiydi kknin kaybetmesiyle akp büyük bi hüsrana uğradı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 20 Kasım 2023; 20:0:40 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
0
3 hafta
Teğmen

Arkadaşım İmamoğlu belediye başkanı olursa nasıl Cumhurbaşkanı adayı olacak ! Son 10 ay İBB'den istifa etmesi gerekir !!!

Ayrıca İmamoğlu hadi kazara Cumhurbaşkanlığını kazandı diyelim. CHP ölümüne karşıydı partili Cumhurbaşkanlığına ? Nasıl Hem parti genel başaknı hemde Cumhurbaşaknı olacak ?

Not: Ayrıca bu yazdıklarının Özgür Özel'in koltuğu dolduramadığının açık kanıtı değil mi :D 1 kamyon laf ediyon içinde CHP genel başkanı geçmiyor. Birde üstüne emenetçi gibi anlatıyorsun İmamoğlu oturana kadar orayı bekleyen birisi gibi anlatıyorsun adamı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zkanK. -- 20 Kasım 2023; 20:55:5 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @erenfb1907
E
3 hafta
Yüzbaşı

Konu baştan sona saçma ellikii varken isimlerin herhangi bir önemi yok.
Defalarca kanıtlandı.

elliki tıpış tıpış 52(elli iki) olmayacak mı sanıyorsunuz?

Herifler sorgulamıyor soru sormuyor peşinen malumu kabul ediyorlar...

Siz isimlerde kaybolmayan devam edin.

Siyasetin ne kadar dürüst insanı varsa silin sonuç değişmez


ellikii çarpık bir düzenin çarpık unsurları....


Bu mesaja 1 cevap geldi.
0
3 hafta
Teğmen

Hadi 52 öyle diyelim. Geri kalan yüzde 48 içersinden neden hep CHP yüzde 22-24 bandında alıyor ? Oradaki oyunu neden 30-35 lere çıkaramıyor BUNU SORGULAYABİLSEN KEŞKE !

Muhalefetin ana sorunu lider yok. Kadro yok. Vatandaşa umut veren insan yok. KK'nin alternatifi 12 yıldır yanında olan kaybettiği 13 seçimdede üst düzey yönetici olan Özgür Özel :)

Ecevit gibi bir adam gelse CHP'nin başına ve yüzde 42 lere çıktığı gibi oy alsa ülkede siyaset değişir. Ama sabah akşam HDP'ye selam çakacaklar yüzde yüzde 1 bile oyunu arttıramıyor CHP bunu göremiyorsunuz yaa yazık gerçekten.
Bu mesajda bahsedilenler: @EvMüdüresiii
E
3 hafta
Binbaşı

İlçe belediyelerinin çoğunluğu chp ye geçerse istifa etse bile ibb chp de kalır sıkıntı olmaz

çoğunluk akp de olursa 10 aylığına akp ye geçecek artık yapacak bişey yok cumhurbaşkanı olduğunda zaten belediyeyi kimse sallamaz 10 ay sonra gene alınır

partili cumhurbaşkanlığına karşı olan kılıçdaroğluydu ben bi chp li olarak karşı değilim sadece cumhurbaşkanının partili olsa bile tüm partilere eşit bi şekilde yaklaşması gerektiğini düşünüyorum tıpkı Atatürk ve İnönü gibi

ayrıca ben özgür özeli emanetçi olarak anlatmadım sadece özelden sonra chp nin genel başkanının İmamoğlu olacağını söylüyorum özelinde 30 sene genel başkan olma niyeti yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 20 Kasım 2023; 22:2:1 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @0zkanK.
0
3 hafta
Teğmen

Halamın bıyığı olsa Amcam olurduya geldimi konu gene :) Önceki seçim zamanıda çok söylendi CHP'liler biz 360 vekil alıyoz 400 alıyoz anayasa değiştirecez derken. Hayal dünyasında yaşamayın gözün gördüğü sonuçlar var diye.

AKP'nin İBB meclisini kaybetme ihtimali görünmüyor. Sonuç olarak AKP+ MHP tek liste girecek. Karşı tarafta HDP ve İYİ parti ayrı girecek !!!

Üstelik 10 ay ne olur AKP'ye verirler diyony yaa. O 10 aylık sürede sabah akşam İmamoğlunun ihalelerini yaptığı yapmadığı şeyleri dökerler piyasadaya. Bakınn bu olmuş bakın burada şunu yanlış yapmışlar diye...

Not: 2024 seçimlerinde Özel başarılı oluyorsa büyük şehirleri ve hatta iBB'de ilçe çoğunluğunu alıyorsa neden gidiyor veya neden İmamoğluna devrediyor demezler mi :D ( Sizden içten içe olmayacağını biliyorsunuz bazı şeylerin ama neyse. ) İYİ parti ve HDP olmadan büyük şehirleri almak veya il genel meclislerini almak imkansız gibi bir şey...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.