Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
41
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Özel & Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları Hakkında Merak Edilenler (3. sayfa)

B Biz Bize Sigorta Konu Sahibi
geçen hafta (107 mesaj)
Merhaba,
3 aylık bekleme süresi ameliyatlar, yatarak tedaviler ve ileri tetkikler (MR, tomografi, endoskopi, kolonoskopi vb) için geçerlidir.
Acentesi olduğumuz Anadolu, Allianz, Axa, Ak ve Sompo Sigorta'da bekleme süresi şartı vardır. Diğer sigorta şirketlerinin şartlarını bilemiyorum, araştırmanız gerekir.
Sadece ayakta tedavi teminatlı poliçe yaptıramazsınız, temel teminat olan yatarak tedavi teminatını ve buna ek ayakta tedavi teminatını almanız gerekmektedir.
Talep ettiğiniz teklifleri hazırlayarak, size sunacağız.
Sağlıklı günler dileriz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @pasha10

P pasha10
geçen hafta (126 mesaj)
Çok teşekkür ederim. Ben bu şirketlerinden herhangi birinden ayakta tedavi teminatını da ekleterek sigorta aldığımda , pazartesi günü anlaşmalı bir özel hastaneye giderek muayene ücreti ödemeden muayene olabiliyorum , laboratuvar yada röntgen istediğinde herhangi bir ücret ödemiyorum doğru anladım değil mi ?
Bu mesajda bahsedilenler: @Biz Bize Sigorta

B Biz Bize Sigorta Konu Sahibi
geçen hafta (107 mesaj)
Poliçeniz yapıldığında kullanmaya başlayabilirsiniz. Ama sigorta yapılmadan önce var olan herhangi bir rahatsızlığınız varsa, bu rahatsızlık kapsam dışında kalır.
Mesela mide ağrısı şikayetiniz var, poliçenizi yaptırdınız, ertesi gün özel hastaneye gidip muayene olduğunuzda, ağrının sebebi ülser olarak tespit edilirse, bu rahatsızlık poliçe yapıldıktan önce var olan bir rahatsızlık olduğu için kapsam dışında kalır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.