Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
31
Cevap
809
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Özel sağlık sigortasında 5000 tl ve üzeri poliçe yaptıranlara 250 tl'ye kadar konut poliçesi hediye (2. sayfa)

M
Mskd37
3 ay (1 mesaj)
Hocam septum deviasyon ve estetik ameliyatını TSS karşılıyor mu?
H
hlmgvn34
3 ay (44 mesaj)
Maalesef hocam ne tss nede özel sağlıkta estetik operasyonlar geçerli değildir.
N
nusperato
3 ay (121 mesaj)
Hocam eşim ve 2 cocugum icin yaslari 2 ve 5 tss yapmak istiyorum ama gecen yila gore fiyatlar çıldırmış resmen iki kati ucret istiyolar siz bir fiyat teklif edebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S
silent
2 ay (388 mesaj)
Çalıştığım şirket tarafından Karma bir sağlık sigortamız var. Hastaneye gittiğimizde tamamlayıcı kapsamında mı tedavi olmak mantıklı yoksa özel sağlık (%80) olarak mı olmalı sizce?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M
mephasm
geçen ay (79 mesaj)
Teşhisi konmuş hastalık ne demek?
Mesela gözümüz bozuk, seneye doktora kontrole gittiğimizde sigorta karşılamıyor mu?
Bel fıtığı var diyelim yıllardır, tutuldu doktora gitti adam, muayene karşılanmıyor mu?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M
msgunes
geçen ay (102 mesaj)
Yeni kampanya var mı?@hlmgvn34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msgunes -- 9 Ocak 2019; 19:46:18 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @hlmgvn34

H
hlmgvn34
3 hafta (44 mesaj)
Merhaba;

Hastane tercihinize göre değişmektedir. Eğer acıbadem, liv gibi hastaneleri kullanmak istiyorsanız özel sağlık yaptırmalısınız. Ancak hastane tercihleriniz bu şekilde değilsede tss yılda 8 kez muayene başı 15 tl alır ve bayansa doğum karşılanmaz. Özel sağlıkta ise en düşük paket yılda 2500 tl limitli olup %20 ödemelidir. Ben genelde özel sağlık öneriyorum ama ufakta olsa bir fiyat farkı olduğundan dolayı tss'de tercih edilebiliyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @silent

H
hlmgvn34
3 hafta (44 mesaj)
Merhaba;

Daha önce bel fıtığıyla ilgili doktora gidilmişse bu sisteme işlnediği için şirket bunu görür ve karşılamaz. Ancak siz şüpheleniyorsanız ve doktora gitmediyseniz sigortalı olduktan sonra 6 ay bekleme süresi sonrası doktora gidebilirsiniz. Tabii bu dediğim bu hastalık için geçerli her hastalıkta bekleme süresi olmuyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @mephasm

H
hlmgvn34
3 hafta (44 mesaj)
Merhaba;

Eğer poliçeniz 5000 tl üzeriyse sadece konut değil 500 tl'ye kadar kobi ve dask sigortalarını hediye ediyorum.
Bu mesajda bahsedilenler: @msgunes

H
hlmgvn34
3 hafta (44 mesaj)
Merhaba;

Kusura bakmayın üzerinden uzun zaman geçmiş ancak talebiniz devam ediyorsa yardımcı olabilirim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @nusperato

Y
yusufkaya444
2 hafta (23 mesaj)
Merhaba , arada bir boğaz enfeksiyonlari geciriyorum kiş döneminde her insan gibi , öss yaptırmak için arayışlara girdim, basit bir bademcik ameliyatinda bile daha öncede bademcikten hastaneye gitmişsiniz kronik olduğu için karsilanmaz vs diye şikayetler okudum.

Bademcikten hastaneye gitmeyen insanmi var ? Bu işleyişte bir hata yokmu ? Bademcik ameliyatı olursam sonraki sene faranjit olursam bademcik bölgesini sigortadanmi çikartiyorsunuz? :) ya ben her şeyi yanlış forumlardan takip ediyorum yada bir sorun var , bu kadar insan yaptırdığına göre ben yanlış yerlerden takip ediyorum.

Şimdi bademciklerim 6 ay içerisinde tekrar aynı nedenden şişerse ameliyat önerilecek , iyi bir tedavi almak istediğimden yaptirmam mantiklimi ? Ssk yok ömür boyuda olmayacak öss sigortasini uzun yıllar yaptırmanin avantajı varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufkaya444 -- 3 Şubat 2019; 21:3:32 >


Bu mesajda bahsedilenler: @hlmgvn34

H
hlmgvn34
2 hafta (44 mesaj)
Yusuf bey merhaba;

Öncelikle geçmiş olsun. Sigorta öncesi hangi hastalık ve tedavi olursa olsun hastaneye gidip kontrol olduysanız sigorta bunları karşılamaz. Bunun nedeni bu hastalığa bağlı olarak ileride oluşabilecek risklere karşı kendini korumaya almasıdır. Size katılıyorum bademcik gibi hastalıklar belki karşılanabilir ancak hangi sigorta şirketine giderseniz gidin karşılanmaz derler. Ancak teşhisi konmuş hastalıklar hariç daha sonra oluşabilecek hastalıklara karşı kendinizi koruma altına almanızda fayda var. Hem doktor muayanesi hemde yatarak tedaviler için öss çok öenemli ve faydalı bir korunma yöntemidir. Özellikle yatarak tedavilerin sınırsız olması ve 3yıl boyunca sigortalı olduğunuzda ömür boyu garanti alabiliyor olmanız ( normalde yaş sınırı 60 iken bu garanti kapsamındas ömür boyu sigorta yaptırabilirsiniz. ) büyük avantaj sağlar. Fiyat ve teklid detayı için bana tc kimlik no ve mail adresinizi gönderebilirsiniz.