Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ÖZEL HABER – TFF’nin Amatör Ligler planı zora girdi!

E EmirhanAlkan Konu Sahibi
11 ay (37 mesaj)
ÖZEL HABER - Süper Lig, Korona virüs sürecinin ardından 12 Haziran'da kaldığı yerden yeniden başladı. Gözler şimdi de amatör liglere çevrildi.

Bölgesel Amatör Lig ne zaman başlayacak?

Türkiye'de profesyonel futbolun en üst ligi olan Süper Lig'in başlamasının ardından, kulüpler ve futbolcular Bölgesel Amatör Lig (BAL) için verilecek kararı beklemeye geçti.

Sağlık altyapısı anlamında yeterli ekipman ve çalışana sahip olmayan amatör lig kulüplerinde, TFF'ye bir karşı rest söz konusu.

İlk toplantıda kulüpler oynamak istemediklerini iletti!

Diyagonal'in edindiği bilgilere göre; Türkiye Futbol Federasyonu geçtiğimiz günlerde yetkili isimlerle bir toplantı gerçekleşti. Kulüp yöneticilerinden gelen talepleri değerlendiren TFF; kulüplerden,'biz oynamak istemiyoruz' yanıtını aldı.

TFF'nin planı bozuldu! Bal tescil edilecek mi?

Yine edinilen bilgiye göre; TFF, Amatör Ligleri 13 Temmuz ya da 18 Temmuz'da başlatmayı planlıyordu. Kulüplerden gelen talep sonrasında iş yokuşa sürülürken, TFF önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği toplantı sonrasında nihai kararını resmen açıklayacak.

Emirhan Alkan / Diyagonal Özel HaberDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.