Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye
299
Cevap
0
Tıklama
161
Öne Çıkarma
Cevap: Oyuncu Fareleri Karşıtları Birliği - PROTESTO (16. sayfa)

T
TulparHAN
5 gün (4617 mesaj)

S
sis651
5 gün (9913 mesaj)
Bence konudaki durum dandik markaların ürünleri için geçerli.

İki yıl kadar önce ucuz diye bir fare seti almıştım, Trust'ın bir faresi ile USB çoklayıcı falan vardı. Bu aralar kendi kendine DPI değiştirmeye başladı, öyle olunca da çizim yaparken fare imleci bütün ekranı dolaşacağı anda birden ortada ufak bir alanda kalıyordu. Ben de başka bir fare alayım dedim.

Vatan'a gidince orada biraz kurcaladım fareleri. Ucuz yollu ama patkan gibi büyükçe bir şey ararken tuş sesi de çıkarmayan biraz da ışıkları değişen bir Inca IMG-339 gördüm. Kıydım 90 liraya aldım, fiyat fena koydu doğrusu. Böyle bir niyetim yoktu evden çıkarken. Sonra iki üç gün kullandıktan sonra Opera'nın donduğunu düşünüp sistemi yeniden başlatacaktım ki, bilgisayar ve klavyenin fare tuşları çalışıyordu. Yani sorun Inca farede idi. Tamam tuşlar ses yapmıyordu ama iş de yapmıyordu. Fareyi birkez masaya vurunca kendine geliyor ve çalışıyor. Ancak birkaç saat sonra yine aynı. İnternet'te yorumlara bakınca tek sorunlu benim fare olmadığı açık. Bariz bir kalitesizlik var üründe. Hani dşarıdan hoş bir fare ama içeriden çalışmıyor düzgün. Vatan'a gidip değişim sağlasam, muhtemelen diğerinde de aynı sorun çıkacaktır. Çünkü bu biraz sorun değil, tasarım böyle mevzuu gibime geliyor. Başka bir fare ile değiştirebilirim belki, bir gitmem gerek önce.

Hani oyuncu fareleri dolandırıcılık olabilir ya da olmayabilir, kesin bir şey diyemem ama ucuzlarda bu durum var bence.

Ha salaklık da Inca'ya güvenende tabi.
İ
iitsutae
dün (57 mesaj)
benim x7 mouse yaklaşık 8-10 yılın ardından çift tıklama sorunu çıktı. şu sıralar pek kullanmadığım dan önemsemiyorum ama taş gibi makinedir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Tw Scott