Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
572
Tıklama
0
Öne Çıkarma
oyuna ne oluyor?

T tosunpasa Konu Sahibi
6 yıl (5485 mesaj)
yaklaşık 1-2 haftadır bekleme süreleri acaip uzadı.. oyuncularda saçma sapan oynuyor. sanki adam bulamayıp yeni başlayanları hero league'de yüksek ranklerle eşleştiriyorlar izlenimi var.. acaba oyun tutmadı mı? başlayamadan bitiyor mu?
K kurtlar1971
6 yıl (1291 mesaj)
Oyun başlayamadan bitiyor mu? Oyun başlayalı aylar aylar oldu. Ve de uzun beklememizin sebebi yeni eşleştirme sistemi deniyorlar. Bundan dolayı çok bekliyoruz, yoksa oyunun bittiği falan yok< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M MetalPWN
6 yıl (2740 mesaj)
Oyun tutmadı demek doğru değil ama bazı sorunları devam ediyor. Özellikle match making sistemi kötü olduğu için hero lig eşleşmeleri bazen can sıkabiliyor. O yüzden uzun süredir planlanan lig sistemi de henüz başlamadı.

http://www.heroesnexus.com/blue-tracker/topic/19494-worlds-longest-preseason
W WaapS
6 yıl (1617 mesaj)
Şimdi benim rank 30. HL giriyorum bir iki naç kaybettim, kafa kafaya gibi bir şey oldu kimse kibr küfür etti ne bir şey, ama biz kaybettik neyse. 3. maçımda aşağıya yazıyorlar hi diye sağ tıklayıp bir baktım 3 adam 180 maç oynamış şimdiye kadar. Adamın seçtiği heroya baktım 1 win. Ben 1000+ maç atmışım neden beni o adamlarla veriyor. Adam haritayı bilmiyor ya , tribute'un etrafında geziyo tek kaldı almadı oğlan. Ondan sonra ardı ardına böyle elemanlar geldi.

Hayır tamam aynı rank aralığında atıyor , ama kaç maç attığına göre de verilmeli bence.
Maç kaybettim tamam kötü oynadık belki, ama böyle adamların arasına atarsa bi daha çıkmaz ki rank. Fena fitil etti oyun beni dün gece. Az daha oynar bırakırım. Bence tutmadı değil, tutacak bir oyun olmamış bu sistemlerle.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M microlap
5 yıl (988 mesaj)

K Krethuss
5 yıl (1201 mesaj)
bu oyunun kodunu bana 2 yıl önce yollamışlardı deneme fırsatı buldum. Çok ağır bir oyun gerçekten oynarken sinirim bozuluyordu. Fazla bir ömrü olduğunu düşünmüyorumDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.