Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
18
Cevap
0
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Cevap: Oytun Erbaş konusunda son nokta - sağlığınız için bunu ve benzerlerini DİNLEMEYİN (2. sayfa)

Z
Zodion
2 ay (4321 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

Bir ted konuşmasına denk geldiğimde aşırı fazla sallaması, kahvehane ağzı ile konuşması, melodramik klasik hikayeler üzerinden öğüt vermeye çalışmasından anlamış, nem kapmış ve araştırmıştım, ne adam gibi bir eğitimi, nede konuştuğu konularda uzmanlığı, nede bir karar/yetki merci olma üzerine çalışması yada uzmanlığı var.

Ege'den çıkma fizyolojici. Başka bir şey değil. Şaka gibi bir milletiz ya. Sözde doktorlarımız bile dizi karakterine döndü. Her gün bir karikatirüze etme peşindeler kendilerini.

Aslında sebebi bariz belli, hepsi reklam marjlarını arttırıp, "para" etme derdindeler.

Soytarılık.
Ted şaşırtmadı.Bildiğin modern tarikat yapılanması
H
Hükümran
2 ay (1329 mesaj)
Sadece bir konuda katılıyorum oda virüsün sizi hasta etmesi için miktar olarak belli bir eşik değerini geçmesi lazım. Belki de hafif geçirenler virüsü çok az kapanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


X
xe17
2 ay (1058 mesaj)
Eskiden iki tane doktor çıkarıyorlardı tvye, şimdi her kanalda farklı doktor her biride farklı şeyleri savunuyor hangisi gerçek belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xe17 -- 31 Mart 2020; 1:36:1 >


X
Xakler
2 ay (70 mesaj)
Tıpçılar temel bilimcilere yukarıdan bakıyor deyip iki saattir laf ettiği adam da bir temel bilimci

Konuya gelirsek oytun hoca kıymetli biridir ama bu dönemlerde o da herkes gibi popüler olup televizyonda youtubeda bol bol görülmek için bol keseden sallıyor.
Günümüzde bilgiden ziyade popülerlik ön planda artık. Kimse bu ekşideki adamı takmaz ama oytun ne derse onu yapacak insan çok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K
Kara Komite
2 ay (1368 mesaj)
Ekşide yazan yazı da temel bilimcilerin temel problemi. Her şeyi kağıt üstünden makale üstünden öğrenebileceklerini sanıyorlar ve klinik işlere çok burun sokuyorlar.
Ama ne bizler bilgisayarız ne de o yazılar birer kodlama. Bilgim olmadığı bir konu kim biliyor kim bilmiyor orasına karışmayayım ama ekşideki eleman kitaplarda yazan bilgileri okumuş yalnızca. Ve eğitim hayatımda kitapta yazanın gerçek hayatı da karşılamasını çok nadir gördüm. Hocalarımız bile bize popüler textbooklar, popüler makaleler üzerinden kıyaslayıp bir de gerçek hastaları gösteriyorlar. O kadar alakasız oluyorlar ki bazen hayır hocam bu hasta değil diyebilirsiniz o makalelere yazılara bu kadar fazla güveniyorsanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Komite -- 31 Mart 2020; 10:7:56 >


E
erkurt02
2 ay (1179 mesaj)
Bu yazıyı yazan bunu kıraathanede mi yazdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


C
caga_89
2 ay (192 mesaj)
Türk tv leri oytun gibi zeki bir doktor görmedi. Zaten linç sebebi bu. Adam canavar gibi.
Kıskanclık tavan.

Canan Karatay 10 yildir bagiriyor ekmek hamburger yemeyin adam gibi beslenin bagisikliginiz duser diye. Simdi bak herkes bagisiklik artirma derdinde. Ama ise yaramaz. 1 ayda bagisiklik toparlanmaz. Geçti o iş.

Ezber bozan insanları çoğunluk sevmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A
alperepla
2 ay (222 mesaj)
Bizim millet çok sever, işkembe için, kelle paça için. Birşey olmaz gargara yapın filan desin bayılır.
L
lazer__ Konu Sahibi
geçen ay (1520 mesaj)
güncelDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.