Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
211
Cevap
4851
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Oynadığım en berbat oyun Uncharted 3 (11. sayfa)

C Chillout
8 yıl (4400 mesaj)

K K1N6
8 yıl (3005 mesaj)
Gördüğüm en berbat konu. Sırf dikkat çekmek ortam germek için açılmış. Oyunun ana konusu varken extra konu açmaya ne gerek var.
K kingman29
8 yıl (3437 mesaj)
Adam haklı beyler.Hiç abartmayalım boşuna.Ben uncharted3 ü ilk oynadığımda çocukluk halindeki yürüyüşüne hasta olmuştum.Salına salına yürümesi falan acayip hoşuma gitmişti.Ama ilerleyen bölümlerde oyunun gayet sıradan ve sıkıcı olması beni bunaltmıştı.Çöl sahnesi falan güzel tabi ama öyle abartılacak bir oyun değil.Heavy Rain falan deseniz neyse.Ama uncharted falan bunlar basit oyunlar.
B Bookill
8 yıl (523 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Batman

< Resime gitmek için tıklayın >

İşte Bu:)
I Intimate Secretary
8 yıl (577 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Captain Sword

Arkadaşlar oyunu az önce bitirdim 10 saate yakın bir oynamayla oyunun sürükleyiciliği iyi ve müziklerine hayran kaldım o darbukalı müzikler gerçekten güzel iyi olan yönlerini söylüyorum zaten ama dediğim gibi en büyük saçmalıklar ya bukadar düşman nedir arkadaş yemin ediyorum mide bulantısı geldi heryerden ninja fışkırıyor biyerde de olmasınlar böyle saçmalık mı olur çölleri katediyorum biyere gidiyorum ki oho ninjalar üs kurmuşlar siz oraya ne zaman gittiniz ne ara gittiniz anlamak mümkün değil ayrıca tek düze sürekli büyük iri yarı bir adam geliyor filmin en başında tuvalette gebertmiştim oysaki ama adam yılmadı aynı adam oyunun sonuna kadar geldi ve dövüştük ama insan biraz farklılık bekliyor her dövüş hareketler herşey aynı olur mu ya.

Normalde hayatta yazmam hele ki bu kadar zaman geçtikten sonra ama yazmazsam çatlarım

''Allah yardım etsin çok zor valla''

bütün otoritelerin kabul ettiği şeyi reddetmek saçmalık gibi geliyor bana tamam ettin diyelim farklılık çabası var onu da anladık ama boş konuşuyorsun be arkadaş oyuna o akdar laf etmişssin üstüne bir de bitirmişssin ne yazık ki aynı adam bizi oyun boyunca kovaladı ben onu kaç kere öldürdüm demeye getirmişsin sadece gülüyorum


Bu mesaja 1 cevap geldi.

2 2K
8 yıl (12842 mesaj)
Oyunu beğenmemek başka bir şey oynadığım en berbat oyun demek başka bir şey. Size yazılanları eleştiriyorsunuz ama eğer böyle böyle beğenmedim o yüzden deseydiniz bu kadar tepki almazdını hatta hiç tepki almazdınız ama oynadığım en berbat oyun demek hele bunu Uncharted gibi bir oyuna demek sırf olay olsun, konuya mesaj gelsin, tartışma çıksın amacıyla yazılmış olabilir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B BlackTower_35
8 yıl (18710 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G Gye_Baek
8 yıl (11270 mesaj)
Bence oynanış bakımından 2 oyun daha iyidi yani sadece oynanış bakımından diyorum 3 oyun sahnelerde neler olacağını önceden anlıyorduk ve sanki oyun değilde sinema filmi havasına sokuyordu buda oyunu baltalıyordu benim gözümde. Ve son olarak bu oyunun grafikleri hala en iyi ps3 grafiğidir hele o çöldeki bölüm harikaydı 2 kez bitirdim sırf o bölümü oynamak için. 3D ise tam bir fiyasko lazer dışında pek artısı yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 30 Aralık 2013; 1:05:55 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T tt7n4
8 yıl (403 mesaj)
Bu eleman psn id veremedi demi diğer konuda
M Mactavish-
8 yıl (10083 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: 23sith

O oyunu sana satanda kabahat bence...

< Resime gitmek için tıklayın >Benim en sevdigim seridir ilk çıktığı gun kosarak almistim. Birde sizin bakis aciniz nasil bir bakis nereyle bakiyorsunuz sasirdim doğrusu.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C command_4
8 yıl (3299 mesaj)
Adama vura vura öldürdünüz ama adam haklı beyler

God of war, tomb raider'den sonra oyunu bende sevmedim bayık geldi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

G gamer-x
8 yıl (5428 mesaj)
bu konu hala barınıyormu hortlamışDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.