Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
40
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Overwatch 2 Telefon Doğrulamasını Gerektirecek
M
6 ay
Yarbay
Konu Sahibi

'' 
 
Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan birinci şahıs nişancı oyunu Overwatch 2 için yeni detaylar açıklandı. Ekibin belirttiğine göre Overwatch 2'yi oynamak için tüm platformlarda battle.net hesaplarına bir telefon numarası eklenmiş olması gerekecek. Bu da kısacası telefon doğrulamasını zorunlu kılacak.
 
Blizzard, bu iki aşamalı doğrulamanın oyuna daha iyi bir güvenlik sistemi sunacağını belirtiyor. Bunun dışında yeni oyuncular, rekabetçi modun kilidini açmak için 50 hızlı oyun maçını kazanması gerekecek. Ayrıca Overwatch oyunundaki tüm karakterlerin kilidini açmak için de yaklaşık 100 maçı tamamlamak gerekecek.
 
Son olarak oyunda APEX Legends'takine benzer bir ping sistemi yer alacak. Bu ping sistemi, oyunculara sesli sohbeti kullanmak zorunda kalmadan takımlarıyla iletişim kurma olanağı sağlayacak.
 
Overwatch 2, 4 Ekim'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Erken Erişim ve ücretsiz olarak çıkış yapacak.
B
6 ay
Yarbay

Yani oynaması bedavamı olacak süper.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.