Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
125
Cevap
0
Tıklama
131
Öne Çıkarma
Cevap: ÖTV yi %20 ye çekecek PARTi İKtiDar olsun (7. sayfa)

D Dark_Soul
geçen ay (1119 mesaj)
Yandaşa kendilerine peşkeş çekilen projelerdeki paralar sıfırlansa.
Talan rüşvet 0 a indirilse, fabrika üretim vs bile yapmaya gerek kalmadan şuanki vergiler direk yarı yarıya azaltılabilir
O okanner48
geçen ay (741 mesaj)
Eğitimi kim düzeltecekse o seçilmeli! Diğer mevzuları çözmek zor olmayacaktır.
Z zotacing
geçen ay (21625 mesaj)
ÖTV %20 olsun ama; ''özgürlükler kısıtlanmaya devam etsin, ifade özgürlüğü olmasın, ekonomi batık olsun, döviz sürekli yıllık %10 ile %20 artsın, enflasyon %40 ve üzeri olsun, cinayet işleyenler ceza almadan veya uyduruk cezalar alarak piyasaya salınsın, alkol fiyat zammı ile yasaklansın ama her yer uyuşturucu satıcısı dolsun, alkole 22.00/06.00 arası satış yasak olsun ama uyuşturucu 24 saat satılsın, kadın cinayetleri böyle devam etsin, mülteciler kalmaya devam etsin, her üründen trt ve diyanet vergisi alınsın vs... vs... yazmaya yoruldum.

Bu mudur yani, tek derdiniz araba almak veya araba sürmek mi?
N n a v y_35
geçen ay (2672 mesaj)
Bugün ötv %20'ye düşse araç fiyatlarında çok büyük bir düşüş olmaz. Daha önceki ötv indirimlerinde olduğu gibi bayiilerin kar payı artar aradaki farkı firmalar cebe atar.

Çünkü değişmez gerçek, piyasayı talep belirler. Bizim ülkemizde bu otomobil sevdası olduğu sürece de ucuz otomobil hayalden başka birşey değil.

2-3 yıl öncesine kadar dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz diye şikayet ederdi insanlar, arabasının sağına soluna yazardı filan. Şu anda o da bitti herkes 7.5 tl benzine alışmış. 1.5tsi kuyruklarında bekliyor insanımız.
A Ahayri
geçen ay (1888 mesaj)
M mithrandir24
geçen ay (881 mesaj)
Öyle bir parti yok, hepsi boş vaat ve sözler veriyor.

90'larda TV programlarında Ecevit, Erbakan, İnönü, Yılmaz, Çiller tartışırken hepsi sorunları güzelce dile getiriyor, doğru reçeteleri ifa ediyorlardı ama hemen hepsi başa gelmesine rağmen hiç biri sorunları çözemedi. Hatta daha da beter hale getirdiler. Demem o ki Türkiye Cumhuriyet'inde o günleri görmeye bizim ömrümüz yetmez..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.