Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
305
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Opel corsa 1.4 otomatik zırt pırt stop ediyor

T tiviti Konu Sahibi
7 yıl (63 mesaj)
1 ay önce lpgli 98 corsa otomatik araç aldım, araç 2 günde 1 sanayide, önce akan trafikte stop eden araç, sırasıyla gaz kelebeği temizliği, sonra gaz ayarı, rölanti mototu değişimi, daha sonra egr valfi iptali ile yürür duruma gledi, araç 3 gün güzel çalıştı bakım yaptırayım dedim, gaz filtresi, buji yenilemesi ve yağ değişimi bor eklemesi gördükten sonra bu kez de duran trafikte stop etmeye başladı...Şimdilik zararım 1000 TL, usta sağolsun sök takla çözüm arıyor, Allah rızası için bunun bir çözümü yokmu başıma bela oldu araba,, 2 yaşında çocuk glip gidecek araçla araç tam çalışmadan eşime vermek istiyorum
Z ZoomStar
7 yıl (2355 mesaj)
O boru eklemeseydiniz iyidi. Bence sizin sorunlar subaplarda olabilir.
T tiviti Konu Sahibi
7 yıl (63 mesaj)
Sorun çözüldü sanınınca ustada bor şöyle böyle iyi deyince eklettik..Sıkıntımı oluşturuyor? Usta şimdide şanzımancıya götürecem falan diyor..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P Paco-De Lucia
7 yıl (2842 mesaj)
Bide bi elektikciye goturun arac elrktitk kesiyo olabilur..< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @tiviti

O oto-danışman-expert
7 yıl (491 mesaj)
birkaç sebebi olabilir hocam ilk bobinde sıkıntı varmış gibi geldi bana..... bi clioda vardı böyle bi durum motor beyninde çıktı sorun.... değişti bitti .... senin usta arıza ile karışık tüm bakımı yaptırmış sana...!!!... tabii her işlemde işçilik ücreti.... off.... başka bi ustaya gösterin bir de... araştırın iyi ve dürüst bi usta olsun amaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.