Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
244
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Önümüzdeki ay VodafoneNet aboneliğim doluyor
M
3 ay
Teğmen
Konu Sahibi

Arkadaşlar öncelikle iptv de sorun olmadan izlediğim ve hattımın da vodafone olması ile aylık 16GB ücretsiz internet kullanabildiğim için Vodafonenetten devam etmeyi düşünüyorum ancak malum fiyatlar epey yükselmiş durumda acaba devam veya ikna kampanyası kapsamında teklifler nedir bilen tecrübe eden var mı?

Daha önce forumda vodafone da çalışıp yardımcı olan arkadaşlar vardı bana ulaşabilirler mi?

Şu an 50Mbps sınırsız fiber için aylık 96tl ödüyorum. Altyapı olarak kablonet, sol ve türktelekom var. Benim internetim Vodafonenet------> kablonet üzerinden veriliyor.0
3 ay
Teğmen

telekom altyapısında alternatifler çok. internet kutusu poyraznet fiyat olarak uygun. ben internet kutusu kullanıyorum tavsiye ederim.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

M
3 ay
Yüzbaşı

tahahhütlü aboneliklere girmeyin tmm ülkede enflasyon var ama 3 ayda 1 defa fiyatlara bakın tahahhütsüz en ucuz olanı tercih edin. türk telekomda herkes aynı altyapıyı kullanıyor zaten.
elicell 250/30----->185/ay 12 ay tahahhüthttps://pelicell.com.tr/…er/fiber-250-mbps-taahutlu
internet kutusu 250/30 ---> 160/ay tahahhütsüzhttps://www.internetkutusu.com.tr/ekstra-kutu
poyraznet 200/10 ---------->160/ay tahahhütsüzhttps://poyraznet.com/buy-pack/32
comnet 200/10------------->189/ay tahahhütsüz (senelik fiyat aylık fiyat 219)https://www.comnet.com.tr/evde-internet/
netspeed 200/10 ---------->196/ay tahahhütsüzhttps://www.netspeed.com.tr/…e-fiber-200-kampanyasi

Yukarıdaki fiyatlar yüksek hız kampanyaları daha düşük hızdaki paketler de araştırın tahahhüte girmeyin.M
3 ay
Teğmen
Konu Sahibi

Vodafone aradı 50 mbps sınırsız için teklifleri şu 3 ay 125 tl 9 ay 140 tl ortalaması 136,25tl yapıyor. 12 ay taahhüt vermemi devam etmemi istiyorlar. Kabul etmedim.

Açıkçası binada bütün altyapılar olduğundan rakipleri çok ve daha iyi bir teklif verirler diye düşünüyorum yoksa en uygun taahhütsüz bir firmaya geçicem. Devir ekonomi devri......DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.