Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
147
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Online Tahsilat

P
Payfull Konu Sahibi
3 yıl (5 mesaj)
Online Tahsilat Nedir?
Online tahsilat, firmaların kendi ödeme sistemlerini bayilerine ve müşterilerine kullandırarak ödeme alınması işlemidir. Bu sayede nakit akış hızınızı artırır ve operasyonel iş yükünüzü minimuma indirirsiniz.

Sahip olduğunuz Banka veya Ödeme Kuruluşu (Payu,Hepsipay,MOKA Paytr vb.) Sanal Poslarınızı dakikalar içerisinde sistemimize entegre ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Payfull ile isterseniz çok katmanlı ve bayili bir çalışma sisteminizin tahsilat zincirini oluşturabilir isterseniz sadece üyelerinizden aidat tahsilatı gerçekleştirebilirsiniz. Payfull’un kolay konfigre edilebilen dinamik sayfaları sayesinde kafanızdaki tüm ödeme senaryolarını dizayn edebilir, dilerseniz sonrasında istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Tüm bunları yaparken Bankanızın sunmuş olduğu taksit/öteleme gibi kampanyalardan yararlanabilir, dilerseniz taksit ve komisyon oranlarınızı her ürün için farklı belirleyebilirsiniz.

Neden Online Tahsilat?
Kredi kartının her geçen gün hayatımızda daha fazla yer aldığı günümüzde işletmelerin tahsilat ve ödeme tipleri de değişmektedir. Günümüzde hızla artan kredi kartı kullanım oranı işletmelerin de tahsilat kalemleri arasında önemli oranda yer tutmaktadır.BKM Verilerine göre Aralık 2016 itibariyle ülkemizde 58.7 milyon kredi kartı bulunmakta aylık 52.4 Milyar TL işlem gerçekleşmektedir.Buna paralel olarak iş hayatında kredi kartı ile tahsilatında da önemi giderek artmaktadır. Bu tahsilatların bir kısmı POS Cihazları ile yapılırken önemli bir kısmı da Sanal POS'lar üzerinden gerçekleşmektedir.
Artık işletmeler ödeme alma ve tahsilat işlemlerinde Sanal POS'ları giderek yoğun olarak tercih etmektedir. Sanal POS kullanmak için bir web sitenizin olması gerekmiyor. Ödeme kabul arayüzü sunan yazılımlar -Payfull- ile sahip olduğunuz tüm sanal posları tek bir ekranda toplayarak kolayca tahsilatlarınızı gerçekleştirebilir, dilerseniz müşterinize SMS&Mail yoluyla ödeme linki göndererek tek tıkla alabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler 3D Secure güvenlik standartlarında gerçekleşir.
Örnek tahsilat sayfası için tıklayınız.

Örnek Tahsilat Sayfası Görüntüsü

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Payfull Nasıl Çalışır?
Adınıza açılan domain üzerinden (Örn.http://odeme.wittour.com.tr) hizmet sunulur. Ödeme yapmak isteyen bayileriniz/müşterileriniz ilgili adresi ziyaret ederek kullanıcı ve şifre bilgileri ile giriş yaparlar. Yaptıkları ödemeler anlık olarak yönetici panelinden görüntülenebilir.
Payfull hiçbirşekilde ödemeleri kendi üzerine almaz. Ödemeler sizin sanalposunuz üzerinden gerçekleştiği için direkt olarak sizin hesaplarınıza aktarılır.

Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Payfull -- 14 Mart 2018; 16:48:42 >


D
Doory
2 yıl (431 mesaj)
ben şirket sahibi değilim.
sade vatandaşım.
x kişisi kredi kartı bilgilerini sisteminize girerek - taksit de yaparak- öeme gerçekleştirip, ilgili tutar ibanıma geçer mi?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P
Payfull Konu Sahibi
2 yıl (5 mesaj)
Merhaba,

Sistemimiz sadece işletmeler içindir. Bireysel kullanıma uygun değildir.
Bu mesajda bahsedilenler: @Doory
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.