Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ONLINE KRİZ YÖNETİMİ

U ulviii Konu Sahibi
2 ay (1 mesaj)
Günümüz dünyasında herkes düşüncelerini ve fikirlerini çevrim içi ortamda dile getiriyor. Marka hakkında yazılan her cümle ise kritik önem taşıyor. Gün içerisinde online kriz örneklerine denk gelebilirsiniz. Marka itibarının zarar görmemesi için bu krizlerle mücadele etmek ve sistemli bir şekilde ilerlemek gerekiyor.

Online Kriz Yönetimi Hizmetinin Önemi

Bir kişinin markanızla olumsuz bir deneyim yaşaması ve ardından bunu dijital ortamda paylaşması oldukça risklidir. Tek bir yorum yapılıyor ancak birçok kişi tarafından görülüyor. Bu durumda da marka algınız zedeleniyor. Yani, hiç beklemediğiniz bir anda marka krizi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Hızlı ve aceleci davranmak kimi zaman size zarar verir. Her zaman bir planınız olmalı ve kriz durumuna uygun bir şekilde adımlar atmalısınız.

Online kriz yönetimi hizmetinden yararlanmak için https://1845.com.tr/hizmetler/online-kriz-yonetimi linkini ziyaret edebilirsiniz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.