Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
8
Öne Çıkarma
Online eğitim gerçeği

L ladies and gentlemen Konu Sahibi
geçen hafta (296 mesaj)
İddia Edilen:

Koronik rohotsozloğom vor , aolomo voros bolostormok ıstemireem, ortoom yopocoksonoz doyo aolomo roskoo otomoommm.
unide sovosocoksonoz doyo ölmook istemireem.

Gerçekler: Her gün arkadaşlarıyla avmlerde,cafelerde geziyor. Online eğitim istemesinin tek sebebi rahat ders geçebilmek. Yoksa bu dönem aldığı 40 kredilik dersi nasıl verecek değil mi kronik hastalar? Kopyalarınızda boğulun. Kopyaya müsade eden üniversitelerin de allah belasını versin< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


N Nukleerbaşlıklıkız
geçen hafta (229 mesaj)
Böyle konu açılırsa "sen ne diyosun Cosby show" derler.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: LoydFloydT Tony Ferguson
geçen hafta (54 mesaj)
kısmen katıldıgım noktalar var.Türkçe İnkılap gibi dersleri daha kolay geçebildiğim için online eğitim işime geliyor ancak evde kardeşim ve kronik rahatsızlıgı olan annem oldugu için market ve acil iş dışı sokaga cıkmamaya calısıyoruz.
G Guest-6FD0717C0
geçen hafta (5 mesaj)
Doğru diyorsunuz hocam. Koronadan gerçekten endişelendiği için okul açılmasın isteyen tek bir insan gördüm şimdiye kadar, geri kalan herkes ya ders geçmek ya da gezmek için okul açılmasın istiyor. Ben gerçekten hastalığın yayılması açısından tehlikeli bulan biriyim okulların açılmasını. Ve neredeyse sokağa bile çıkmıyorum ama insanlar sürekli geziyor. Ve ben hastalık var diye evde otururken gezen ve bir şey olmaz diyen arkadaşlarım, okul söz konusu olunca hastalık yayılır diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.