Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
12
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
OnePlus 7 kablosuz şarj özelliğine sahip olmayacak

M macromedia21 Konu Sahibi
2 yıl (5057 mesaj)

Günümüzde kablosuz şarjı destekleyen akıllı telefonların sayısı giderek artıyor. Fakat ne yazık ki OnePlus telefonlarda henüz bu özellik yok ve görünüşe bakılırsa 2019'da da durum değişmeyecek. Çünkü OnePlus CEO'su Pete Lau bu yıl çıkaracakları telefonun kablosuz olarak şarj edilemeyeceğini onayladı.

 

Ayrıca Bkz.Meizu Note 9'un kamera performansını gösteren ilk örnek fotoğraf yayınlandı
Lau, CNET'e verdiği röportajda "OnePlus şarj konusunda en iyilerden biri. Kablosuz şarj beklentileri karşılamakta yetersiz." dedi. Şu anda OnePlus zaten telefonlarında hızlı şarj teknolojisi sunuyor ancak Lau'nun kablosuz şarjı "yetersiz" olarak nitelemesinin bir nedeni var elbette. Bu da kablosuz şarjın, kabloluya kıyasla daha yavaş olması.

 


Kendi kablosuz şarj teknolojisini geliştiriyor


Bununla birlikte, Lau'nun mevcut kablosuz şarj teknolojisini küçümseyen söylemleri Çinli şirketin kablosuz şarjı tamamen es geçeceği anlamına gelmiyor. Deneyimli yönetici şirketin daha fazla güç sağlayabilecek bir kablosuz şarj teknolojisi üzerinde çalıştığını belirtti. Ancak Lau ne zaman hazır olacağına dair bir tarih vermedi.

 

Tüm bu bilgiler ışığında OnePlus 7'nin kablosuz şarj desteğine sahip olmayacağını ve büyük olasılıkla bu özellik için OnePlus fanlarının 2020'ye kadar beklemeleri gerekeceğini söyleyebiliriz

 Haberi Portalda Gör

En Çok Beğenilenler Tümü Tüm Yorumları Aç
"en hızlı kablosuz şarj bizde" diyecek konuma gelmeden oneplus bunu koymaz,keza gerekte yok. kılıfın içine takılan 5 dolarlık aparat zaten yavaşda olsa şarjı yapıyor.
Yoruma Git
WoXeD - 2 yıl +3
iyi de kablosuz şarj şu an kablosuz şarj değil ki zaten. telefonu aparata koyuyorsun aparatı kabloyla fişe takıyorsun. yanii şarj ederken bile kullanamıyorsun telefonu. ama kablolu şarjda en azından e...
Yoruma Git
Yorumun Devamı dodofran - 2 yıl +3

O ozmenakif
2 yıl (653 mesaj)
Yavaş deyip de koymamak saçmalık. Sen yavaş mavaş koy, hızlısını yapınca onu da koyarsın ileride yeni modellere. Bahane mi şimdi bu?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

İ intel7mix
2 yıl (2897 mesaj)
Apple gibi bu firma hazır olmadan koymaz. Koyarsa tam koyar adam akıllı çalışır. Yavaş sarj olursa zaten esprisi kalmaz kimse kullanmaz. Kafede otururken şarj eder o kadar. Kafede otururkende elinden telefon düşen görmedim ama neyse.
Bu mesajda bahsedilenler: @ozmenakif

V V4LKyR
2 yıl (5688 mesaj)
Geçen sene de aynısını söylemişti... Demek ki OnePlus 8'de de olmayacak.

Hahahah yazık ya.
U Usbehci
2 yıl (677 mesaj)
Acaba burada yorum yapanlardan kaçı bu teknolojiyi adam akıllı kullandı. Hem daha fazla güç harcayan hem de kullanışsız bir teknoloji cep telefonları için. Görüntüden başka bir şey değil.
W WoXeD
2 yıl (1654 mesaj)
"en hızlı kablosuz şarj bizde" diyecek konuma gelmeden oneplus bunu koymaz,keza gerekte yok. kılıfın içine takılan 5 dolarlık aparat zaten yavaşda olsa şarjı yapıyor.
P PeYLeR.
2 yıl (441 mesaj)
Deneyimleyen varsa söylesin. Kablosuz şarj kullanışlı mı? Ben akşamdan akşama şarja takan biri olarak kablolu kablosuz olmuş önemsemiyorum.
A arekamint
2 yıl (355 mesaj)
milyonların aklında ki tek soru.. NEDEN ?
M muratkaya
2 yıl (2088 mesaj)
En doğrusunu yapmışlar. Ne kullandım ne de kullanan gördüm. İllaki isteyen küçücük azınlık için kablosuz şarj özelliği olan yüz farklı telefon modelinden birini seçebilir.
D dodofran
2 yıl (1268 mesaj)
iyi de kablosuz şarj şu an kablosuz şarj değil ki zaten. telefonu aparata koyuyorsun aparatı kabloyla fişe takıyorsun. yanii şarj ederken bile kullanamıyorsun telefonu. ama kablolu şarjda en azından eline alıp bakma hatta oyun falan oynama şansın bile var. yani havadan elektrik iletimi bulunmadığı sürece kablosuz şarj aslında saçma ve gereksiz bi uygulama. ve kabloluya göre daha ilkel ve kullanışsız bi angarya.
B bayjkartal
2 yıl (1537 mesaj)
kablosuz şarj desteği sunan araçlarda yolculuk sırasında belki ihtiyaç olursa olur yoksa aramadım şimdiye kadar. Eski telefonumda vardı bu özellik ama gereksinim duymadım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S scorpion20
2 yıl (1813 mesaj)
daha yeniler
U ufo
2 yıl (2017 mesaj)
yeni otomobillerde var kablosuz şarj yeri. Teli oraya koyunca doluyor. YEni yeni daha yani..
Bu mesajda bahsedilenler: @bayjkartal
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.