Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 3 misafir, 4 mobil kullanıcı
7404
Cevap
294030
Tıklama
9
Öne Çıkarma
Cevap: ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (371. sayfa)

U
UnicornKnight
dün (393 mesaj)
Volte ve VoWiFi'yi APKMirror üzerinden OnePlus Logkit'in eski sürümünü indirip kurarsanız yine *#0800# altından girerek Function Switch altındaki menüden açabiliyorsunuz. (sorumluluk tamamen deneyen kişiye aittir)

https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/onepluslogkit/onepluslogkit-1-0-release/onepluslogkit-1-0-2-android-apk-download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 31 Mayıs 2020; 21:8:52 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S
SondurakBarcelona
dün (97 mesaj)
Mesele logkitten açmak değil. Operatör profilini PDC ile değiştirmek gerekiyor Türk operatörleriyle çalışması için, güncelleme sonrası PDC hata veriyor. Bilip bilmeden yazmayın, kaç kez konuşuldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @UnicornKnight

U
UnicornKnight
dün (393 mesaj)
haddini hududunu bil. gayet de açılıyor ve daha önce Samsung Galaxy vs bir cihaz üzerinden Volte ve VoWiFi SIM aktivasyonları gerçekleştirilmişse çatır çatır çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 31 Mayıs 2020; 22:41:16 >


R
rideordie Konu Sahibi
dün (225 mesaj)
Menüden volte on/off açmak mesele değil, PDC programı ile volte profillerini değiştiremiyorsun android 10da değiştiremediğin içinde volte aktif olmuyor şuan için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S
SondurakBarcelona
23 sa. önce (97 mesaj)
Konunun sahibi gerekli cevabı vermiş. Bütün OnePlus forumlarında bu konu konuşuluyor. Madem telefonu kullanmıyorsun, konuya hakim değilsin, yorum yazma. Bi de cevabı engellemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.