Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
11
Cevap
256
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Olsun bu da gelir bu da geçer

S sir balık Konu Sahibi
6 yıl (4954 mesaj)
https://www.facebook.com/video.php?v=10153051322186843

Yönetime Hamza Hocaya sinirleniyoruz sövüyoruz. Forma almam, maç izlemem, 8-9 yiyelim gitsinler diyoruz. Ama şu videoyu izleyince ben bir şey anladım. Kendimizi kandırıyoruz.

Sezon başladığında arkada CL müziği çalarken Sneijder elini kalbine götürdüğünde kalbi hızlanacak olan biz değil miyiz gerçekten? Muslera 1-2-3 demeden peş peşe çıkarırken, Chedjou kornerde yükselip kafayı vururken, Bruma,Yasin sağından atıp solundan geçerken heyecanlanmayacak mıyız? Burak arka direkte tamamladığında, Sneijder doksana çaktığında, sevmediğimiz Umut kaleciden dönen topu tamamladığında bile sevinçten havalara zıplamayacak mıyız? 2-0 geriye düştüğümüzde 3 atar çeviririz diye inanmayacak mıyız? Hep başarı, mutluluk olmaz ya 2-0'dan çeviremediğimizde, 4,6 yediğimizde üzülüp gece uykumuzdan olmayacak mıyız? Yine Galatasarayla yatıp Galatasarayla kalmayacak mıyız?

Biz şahısları sevmedik ki şahıslar yüzünden sevdamızdan vazgeçelim. Biz sarıyla kırmızıyı sevdik, şu dünya üzerinde var mıdır ki bir insan evladı bizi sevdamızdan vazgeçirebilecek? Söyleyin var mı biri, size ben Galatasaraylı değilim dedirtebilecek?

Yalan söylüyoruz beyler. Çok fena yalan söylüyoruz. Maça Aydınla Sabriyle de çıksak Mustafa Sarp Barış Özbekle de oynasak biz Galatasaraylıyız. Belki koyar insana ama varsın koysun. Güzel günlerin hatırına.
N Noel Gallagher
6 yıl (731 mesaj)
Tabii ki. Ama göz göre göre yapılan yanlışlara ses çıkarmamak da olmaz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B Bonafide
6 yıl (1250 mesaj)
Şu süreçte çok konuşarak başta Hamza Hamzaoğlu olmak üzere yönetim hata yaptı. Bakalım göreceğiz benim gözümde kredisi var Hamza Hocanın
A AİGUN
6 yıl (1363 mesaj)
Umutun clde oynayan en kazma futbolcu olarak tarihe gecmesi gerekir.Adamdan kazmalik fiskiriyor. Sabride en dengesiz olarak gecmeli< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

J Jersey Devil
6 yıl (3315 mesaj)
En sonunda zevk almaya bak diyceksin sandim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M matrax33
6 yıl (45 mesaj)
beşiktaşlı gibi çok romantik yazmışsın.


ilk yenilgide hamza istifa futbolculara kazma falan demeye başlarsınız.
S SirJustice
6 yıl (472 mesaj)
Orası ayrı mesele< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


1 1kom
6 yıl (382 mesaj)

H heisenbergww22
6 yıl (419 mesaj)
O değilde video çok iyiymiş< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D Dert Sahibi
6 yıl (1165 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: U and I

Umutun clde oynayan en kazma futbolcu olarak tarihe gecmesi gerekir.Adamdan kazmalik fiskiriyor. Sabride en dengesiz olarak gecmeli

Allah seni inandırsın, kendisine maçlarda ''köylü'' diyorum. Pederle bu konuyu tartışıyoruz, adam savunuyor bana onu :))

Benim göremediğim, pederin gördüğü şey ne çok merak ediyorum :D
P Pabliato
6 yıl (802 mesaj)
Videoyu izledikten sonra bazı şeylerin farkına vardım.HAMZA HOCAYA ne kadar kıžsakta ,yaptıklarını unutamayiz. Bu yüzden

DEFOL GİT HAMZA HAMZAOGLU< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A Amiller
6 yıl (94 mesaj)
Şampiyonlar liginde bizi yaptığı veya yapmadığı oyuncu değişiklikleriyle deli edecek.
Görünen köy kılavuz istemiyor maalesef. Bunu bu sen şampiyon olurken çok gördük.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.