Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Olivia Wilde'ın Yöneteceği Spider-Man Evreninde Geçen Film MCU ile Bağlantılı Olabilir

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
3 ay (3567 mesaj)
 
Bildiğiniz üzere Spider-Man'in hikayelerinde olan karakterlerin ve Spider-Man film hakkı Sony'de geriye kalan karakterler ise Disney'de. Bu yüzden Disney kendi Marvel evrenini kurarken, Sony de kendi Spider-Man evrenini kuruyor.
 
Geçtiğimiz haftalarda da Olvia Wilde'ın yeni bir Spider-Man filmi için yönetmen seçildiği söylenmişti. Filmin ana konusun ne olacağı net olarak bilinmiyor, ancak bir kadın karaktere odaklanacağı onaylanmıştı. Hayranların aklına da ilk olarak Spider-Woman karakteri gelmişti.
 
Olivia Wilde ise geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, Kevin Feige'nin bu işin içinde olduğunu ima etti. Kevin Feige, Disney kurduğu Marvel evreninin başındaki isim.
 
Bu röportajdan sonra normal olarak bu filmin MCU ile bağlantısı olabileceği düşünüldü. MCU'nun ilerideki en büyük hikayesi Gizli İstila olacak gibi duruyor. Gizli İstila'nın en kilit karakterlerinden birisi de Spider-Woman. Spider-Woman da Kaptan Marvel'ın yakın arkadaşı. Bu yüzden tek filmlik bir  birleşme görebiliriz.
 
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.