Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Okulda yaptığımız videolar için kamera önerisi

A
arfe Konu Sahibi
geçen yıl (4 mesaj)
Merhabalar bir okulda öğretmenlik yapmaktayım. Öğrencilerle amatör video kısa filmler yapıyoruz. Bu konuda çok yüksek bütçe olmayan alabileceğim bir kamera arıyorum.Görüntü ve ses kalitesi önemli. Profesyonel değilim teknik bilgimde pek yok ama yeni bir şeyler yapmak için heyecanımız var!
T
teknolojisever ikcı
geçen yıl (34 mesaj)
açıkçası bütçe az ise piyasada çok fazla alternatif bulunabilir ama biz sony kullanıyoruz.
biraz bütçe olarak yüksek. Ama film çekimi için sony, blackmagic, panasonic video kameralardan birine bakabilirsiniz. fotografium veya provideo den bakın. film ekipmanları konusunda yardımcı olurlar. Ama danışmadan almayın. bütçe düşük olunca her video çeken kamerayı film kamerası olarak görüyor insanlar.
E
erfanerkan
geçen yıl (50 mesaj)
çok fazla ekip ekipman var bütçeniz düşük de olsa ama sizin bütçeniz nedir böyle bir şeye ayıracağınız bütçeyi belirtirseniz daha detaylı bilgi verilebilir
O
ONY86
geçen yıl (1674 mesaj)
bütçe düşükse elinizdeki telefonlara bakın öncelikle


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F
fb1907antep
geçen yıl (54 mesaj)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @ONY86

A
alikizan
geçen yıl (62 mesaj)
evet elinizdeki telefonlar bile artık düşük bütçeli ekipmanları aratmıyor, iyi bir ışık vererek harika şeyler yapabilirsiniz
A
arfe Konu Sahibi
geçen yıl (4 mesaj)
Sony HDRCX240 gibi Video Kamera iş görür mü? aslında en fazla 2000-3000 arası bir fiyat aralığı düşünüyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.