Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Öğretmen olarak tavsiyenizi istiyorum.

U
UgrBck Konu Sahibi
2 ay (12 mesaj)
Öncelikle hepinize sağlıklı günler diliyorum. Arkadaşlar yaşadığımız süreci biliyorsunuz. Uzaktan eğitim ile bilgisayar üzerinden öğrencilerime çalışma yapmak istiyorum aklıma takılan bir kaç konu hakkında görüşlerinizi alacaktım.

Ekipman olmadığı için video ders çekemiyorum, ancak güçlü bir bilgisayarım var. Kamera olmadan sadece ekran kaydı yaparak hazırladığım slaytlar üzerinden video hazırlamaya çalışıyorum.
Bu videoları youtube yükleme planım var. Ortalama 30 dakikalık bir video (3-4 gb olacağını tahmin ediyorum) 3 mbps upload hızı ile ne kadar sürede yüklenebilir acaba?

Bunun dışında aklınızda herhangi bir yöntem, fikir varsa benimle paylaşır mısınız, şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.
E
eseslipdr
geçen ay (16 mesaj)
hocam merhaba. konuyla ilgili geç kaldım mı bilmiyorum ama bilgisayara telefonunuzu bağlayareak webcam olarak kullanabilirsinizDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.