Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
OG, CS:GO Takımını Duyurdu

H hamitcansayilgan Konu Sahibi
10 ay (1367 mesaj)

 
     Avrupa merkezli elektronik spor organizasyonu OG, Counter Strike: Global Offensive takımını duyurdu. Yapılan duyuruda OG; “CS:GO, bizim esporda değer verdiğimiz her şeyi temsil ediyor. Olağanüstü ve izlemesi muhteşem, rekabetin düzeyi inanılmaz ve her sezon bu daha da artıyor, oyun mekanikleri çok derin ve taktiklerin bir sınırı yok, en önemlisi ise oyunun topluluğu ve ekosistemi CS:GO’nun parlak bir geleceği olduğunu gösteriyor.” açıklamasında bulundu.
 
OG CS:GO Kadrosu 
 
Nathan Jordan “NBK-“ Schmitt
Aleksi Antti Kaarlo “Aleksib” Virolainen
Valdemar Bjørn “valde” Vangså
Issa Sameer Issa “ISSAA” Murad
Mateusz ”mantuu” Wilczewski
 
     Takım kadrosu eski ENCE takımının Fin oyuncu Aleksib, Vitality takımının kaptanı NBK-, North takımının Danimarkalı oyuncusu valde, HellRaisers takım oyuncusu ISSAA ve ALTERNATE aTTaX takımının AWP oyuncusu mantuu'dan oluşuyor. OG CS:GO kadrosuyla ilk kez 12-15 Aralık tarihleri arasında Amerika'da düzenlenen 150.000 dolarlık ödül havuzlu "cs_summit 5" turnuvasında mücadele edecek. OG'nin elektronik spor arenasında Dota 2 ve Smash Bros takımları mevcut.     
 
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.