Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
12
Cevap
360
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ODTÜ Makine/İTÜ Makine

N NeveResT Konu Sahibi
8 yıl (635 mesaj)
Mf 4 yerleştirme puanım 5800 küsür, bu ikisinden birini seçeceğim, bilgisi olan, buralardan birinde okuyan, her türlü konu hakkında aklınıza geleni yazın lütfen. Okul sonrasını da düşünmek gerekiyor, kariyer ile ilgili kıyaslamalar vs çok memmun olurum, odtüye biraz daha yakın gibiyim ama çok arada kaldım.

Ayrıca özellikle odtüye giden birisinden, harcamalar toplam ne kadar oluyor onu öğrenebilirsem çok sevinirim, çünkü istanbulda oturuyorum ve maddiyat konusunda itü çok daha önde oluyor benim için bu yüzden, eğer odtüde çok fazla masraf çıkarsa orayı seçmeyi düşünmüyorum.
S Secxdx
8 yıl (894 mesaj)
Odtü yaz knk önüm açılsın biraz makina 12k ile alıyor :D:D şaka 1 yana İst yaşıyorsan İTÜ daha mantıklı ama odtü ingilizce eğitimi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Secxdx -- 28 Haziran 2014; 18:14:47 >


T T 800
8 yıl (1247 mesaj)
Odtuye gidip molotofcu mu olcan başımıza< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T ToninoBaliardo
8 yıl (853 mesaj)
istanbulda oturup odtüye gitmek pek mantıklı değil itü makine bir ekoldur gelenektir


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N NeveResT Konu Sahibi
8 yıl (635 mesaj)
Ben biraz daha açıklayıcı şeyler bekliyordum açıkçası Neyse bir süre uplayacağım konuyu tercihlere 10 gün var aceleye getirmeyeceğim.
N NeveResT Konu Sahibi
8 yıl (635 mesaj)

U Undebahklein
8 yıl (160 mesaj)
İstanbul değil de Ankarada yaşasaydın kesinlikle Odtü derdim.Ama İtü ile odtünün makine eğitiminden bir fark olacağını düşünmüyorum.Kendi şehrinde iyi bir üni.varken şehir değiştirmek macera aramaktır.İTÜ
D dualwarior
8 yıl (458 mesaj)
İTÜ sektörle biraz daha iç içe. Son yıllarda ticari olarak da öne çıkıyor.
K kapikoyli
8 yıl (267 mesaj)
Deniz görmüş Adam Karaya alışamaz. Deniz olmayan yerde de okunmaz.Boğazı,Emirganı,Sarayburnunu, Sirkeci-Eminönü nü güzelim İstanbulu bırakıp İTÜ ile eşdeğer Odtü' ye gitmen mantıksızlığın dik alaası. Annenin Mantısını,Köftesini Böreğini ve bilimum muhteşem yemeklerini bırakıp 2 liralık Tablodt talim etmek hangi akla fikre yakışır. Haaa... Sefil bir gurbet hayatı yaşayacağım dersen buyur, Ankara senin.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

G Gigi Bibinho
8 yıl (444 mesaj)
Herkes İstanbul gören Ankara'da yaşayamaz demiş ama ODTÜ bir yana Ankara bir yana. Gittiğin zaman kampüsten çıkmadan hayatını devam ettirebilirsin, İngilizce eğitim de cabası. Ben olsam ODTÜ yazardım.
Not: İTÜ Makina 1. sınıf bitti.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

G Guest-69FF202EA
8 yıl (65 mesaj)

T Tony Stark
8 yıl (2521 mesaj)
odtü iyidir.
kampüsünün de ayrı bi dünya olduğunu söylüyorlar.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

N NeveResT Konu Sahibi
8 yıl (635 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Tony.Stark

odtü iyidir.
kampüsünün de ayrı bi dünya olduğunu söylüyorlar.

Ben okul ile odtünün kampüsünü gördüm, hatta oradaki misafirhane gibi bir yerde kaldık iki gece, o konuda hiçbir sıkıntısı yok ve ben işin yaşanılabilirlik kısmında değilim, çünkü gerçekten odtünün kampüsü mükemmel, Ankarada da bir kaç yer var bahçeli gibi çok rahatlıkla gece çıkılabilecek.

Zaten benim amacım daha çok kariyer ve eğitim açısındandı, odtünün ingilizce olması daha ağır basıyor şu anda o yönden.

Son olarak ben odtünün bir yurdunda kalan birinin masrafları toplam ne olur onu merak ediyorum, o da önemli benim için, fakat sanırım odtülü birisi yok forumda.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.