Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Oclean X Pro akıllı diş fırçası Sevgililer Günü için geliyor

E ekrem71 Konu Sahibi
2 hafta (27462 mesaj)Geçtiğimiz dönemde Sonicare elektrikli diş fırçası üreticisi Optiva’yı satın alarak bu sınıfta agresif olacağını gösteren Philips, diş fırçalama konusunda bakım tavsiyeleri veren dikkat çekici ürünü Oclean X Pro’yu Sevgililer Günü için tavsiye ediyor.  Oclean X Pro özellikleriOclean X Pro akıllı diş fırçası ön kısımdaki dokunmatik ekranı ile dikkat çekiyor. Bu ekranda belirli bilgileri akıllı telefon uygulamasına gerek kalmadan incelemeniz ve çeşitli modları dokunarak harekete geçirmeniz mümkün oluyor. Ekranda diş grafiği şeklinde nokta nokta yapılan temizlik takip edilebiliyor.Ayrıca Bkz.Apple, çabuk yıpranan kablolar için çözüm geliştiriyorDiğer taraftan diş fırçası hem fırçalama hem de diş etlerine masaj konusunda uzman çalışmalar sonucunda hazırlanmış tavsiyeler ile geliyor. 8 adet sensörü ile sağlam diş, deforme olmuş diş, diş teli, aralığı fazla dişler gibi farklı parametlere göre standart veya yoğun fırçalama programları mevcut.

Hamilelik ve doğum sonrası gibi dönemler için özel programlar geliştiren fırça ayrıca dış sarılığına karşı da özel bir tavsiye hazırlıyor. 40 güne kadar bekleme süresi sunan Oclean X Pro diş fırçası 759TL fiyat etiketine sahip.< Resime gitmek için tıklayın >

 

Satış sayfası Haberi Portalda Gör

Tamamen para tuzağı. Sıradan diş fırçalarına göre "dişe dokunur" bir artısı yok.
Yoruma Git
CaptanFarfan - 2 hafta +7

S sniper23
2 hafta (6813 mesaj)
Fiyatı da epey akıl iş görünüyor.
C CaptanFarfan
2 hafta (378 mesaj)
Tamamen para tuzağı. Sıradan diş fırçalarına göre "dişe dokunur" bir artısı yok.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

U unununium
2 hafta (693 mesaj)
Ekranlı diş fırçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M man utd
2 hafta (2553 mesaj)
Sevgililer günü, diş fırçası.. Hmm ben okeyim knka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


U ufo
2 hafta (2075 mesaj)
konu diş fırçası veya diş fırçalamak değil ki, sevgililer gününe dişe dokunur hediye işte.. Çok mantıklı (pazarlama açısından)

yoksa misvak da temizliyor, kimse bişey üretmesin o zaman
Bu mesajda bahsedilenler: @CaptanFarfan
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.