Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Nvidia Studio haftasonu yayınları başladı

E ekrem71 Konu Sahibi
4 ay (28863 mesaj)

NVIDIA Studio Creative Weekend yayınlandıSanatçı ve endüstri profesyonellerine yönelik olarak hazırlanan Nvidia Studio platformunun geniş kitlelerce benimsenmesi için Nvidia büyük çaba sarf ediyor. Atölye serilerinden sonra şimdi de canlı yayın serileri başladı. Nvidia Studio haftasonu yayınlarıSanatçıları ve endüstri profesyonellerini destekleyen NVIDIA Studio platformu; 3D, render alma, video düzenleme, hareketli grafik, fotoğrafçılık, grafik tasarım, mimari görselleştirme ve yayıncılık gibi yaratıcı alanlarda kullanıcılara yüksek performans sağlıyor. NVIDIA’nın sektör lideri GPU'ları ve Studio Sürücüleriyle yaratıcı uygulamalar, ilham verici bir performans ve yetenek düzeyiyle gelişiyor ve hız kazanıyor.Ayrıca Bkz.Epic Games'ten büyük kayıp: 500 milyon dolarlık yatırım 2027'ye kadar kâr sağlamayacakNisan ayında Nvidia Studio için Twitch ve YouTube kanallarında yayınlanan 4 bölümlük bir atölye serisi başlamıştı. Şimdi ise canlı yayınlarla sektörün önemli isimlerini bir araya getiren NVIDIA Studio Creative Weekend adında yeni bir program başladı. Yayınlarda sanatçıların yaratıcı süreci, iş akışları ve NVIDIA’nın sanatçıların iş akışında nasıl bir fayda sağladığı konuşuluyor. Mesut Çevik tarafından sunulan canlı yayınların ilki Twitch kanalında yapımcı/yönetmen Caner Özyurtlu ile moda fotoğrafçısı/yönetmen Koray Birand ile gerçekleştirilmişti. Geçtiğimiz hafta bu iki yayın YouTube kanalına da eklendi. NVIDIA Studio Creative Weekend 1.

NVIDIA Studio Creative Weekend 2.

  Haberi Portalda Gör

Zamanında Mesut Çevik o komik AMD düşmanı tweetleri attığında makara olsun diye Nvidia'dan paralar yatmış diyorduk. Gerçekten de yatmış :)
Yoruma Git
Virinom - 4 ay +5

V Virinom
4 ay (3152 mesaj)
Zamanında Mesut Çevik o komik AMD düşmanı tweetleri attığında makara olsun diye Nvidia'dan paralar yatmış diyorduk. Gerçekten de yatmış :)Bu mesaja 1 cevap geldi.

S smalsrol
4 ay (1657 mesaj)
ahahaha :D

Bu mesajda bahsedilenler: @Virinom

C cherami
4 ay (98 mesaj)
güzel sohbetti canerle mesutun muhabbbeti ... Koray Birand la olan muhabbbetide beğendim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cherami -- 19 Ağustos 2021; 02:17:31 >İ itachi237
4 ay (3518 mesaj)
ooo caner reis gelmiş, seviliyorsun bebeğim

edit: caner fazla gelmiş mesut'a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 21 Ağustos 2021; 0:56:11 >


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.