Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Nvidia, kripto madenciliği üzerinden kazancını daha çok arttıracak

A Aoveus Konu Sahibi
2 ay (661 mesaj)Dünyada düşüşe geçen kripto para fiyatları ile, Nvidia’nın madencilik üzerinden düzenli bir gelir sağlayabileceği düşünülmüyor. Fakat madenciliğin bitişine kadar Nvidia, pazarı zorlamak istiyor gibi duruyor. 2021 yılının ilk çeyreğinde madencilik üstünden 155 milyon dolar kazanç elde eden şirket, ikinci çeyrekte 400 milyon dolar kazanç bekliyor.5 milyar dolar gelir beklentisiNvidia’nın piyasada bulunan madencilik için tekel konumuna ilerlediği düşünülürken, Analistler bu yıl içerisinde şirketin 1.5 milyar dolar gelir elde edeceğini ve yıllık gelirin önümüzdeki yıllarda %20 artış göstereceğini bekliyor.

Nvidia’nın kendi planlarına göre şirket yıllık olarak 5 milyar dolar kazanmayı hedeflemiş durumda. Bu miktar şirketin, oyun ve veri merkezi dahil olarak 3 aylık kazancına eş değer olduğu söyleniyor. Nvidia için madenciliğin getirisini farkında olan Nvidia Ceo’su Jensen Huang ise, bunu önemli bir gelir kaynağına dönüştürmek istiyor.Çin’in madencilik konusunda getirdiği yasaklar ile beraber madencilik, ABD, Rusya ve diğer ülkelere taşındığı için Nvidia bu pazardan gelir etmeye devam edecek gibi gözüküyor.
Kaynak:https://www.hardwaretimes.com/nvidia-expects-to-earn-400-million-from-sale-of-cmp-cryptomining-processors-in-q2-2021-5-billion-annually-long-term/

 Haberi Portalda Gör

Bence bu ETH 2.0'nın ertelenmesinin sebebi Nvidia.
Yoruma Git
sniper23 - 2 ay +12

P pkblgn
2 ay (155 mesaj)
Bu da demek oluyor ki düşen piyasa önümüzdeki bir kaç hafta içinde toparlayacak , Ocak 2022 ye kadar 2. boğa gelecek< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


S sniper23
2 ay (7948 mesaj)
Bence bu ETH 2.0'nın ertelenmesinin sebebi Nvidia.

P Pence1
2 ay (166 mesaj)
Burda bas bas bağırdım. Dilimde tüğ bitti. Yok madencilikmiş yok efendim pandemiymiş yok üretim kıtlığıymış. Yav arkadaş gpu ların pahalanmasının tek nedeni grafik üreticilerin büyük oyunu.

S Slayer_
2 ay (2905 mesaj)

K Kartal Göz
2 ay (14564 mesaj)
Bu da kanıtlıyor ki "Nvidia oyuncuları düşünüyor." savı hikâye.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


V Virinom
2 ay (3111 mesaj)
Ülkeler birer birer yasaklamaya başladı. Nereye devam edecek?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.