Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
944
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Nox Blaze X2 Project - SATILDI!
Şehir : #İzmir
İlan Türü : #Satılık

[
[juggernaut] Konu Sahibi
4 yıl (930 mesaj)

Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
Kasa türünün en iyilerindendir ve oldukça temizdir. 2 sürücü yuvası kapağı kayıptır. Render sistemimi kurmak için almıştım ancak ihtiyacım kalmadı. Dileyene komisyonu ödenmek şartı ile sahibinden açabilirim. Kasa cidden büyük ve biraz ağırdır. İzmir dışı düşünenler kargo ücretini göze almalıdır. PSU suzdur. Kıyaslama açısından Corsair 800D bile yanında küçük kalmaktadır Rica ediyorum OTOBÜS vs teklif etmeyin. Onunla uğraşacak zamanım yok!
Kasa incelemesi:
http://www.nox-xtreme.com/en/product/blaze-x2-project/38/
http://elchapuzasinformatico.com/2012/10/review-nox-blaze-x2-project/

Ürün Mehmet Beye satılmıştır. Her iki tarafada hayırlı olsun. Mehmet bey foam board larla yanları sağlama aldım. Artık kutuplara bile gidebilir.
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [juggernaut] -- 4 Ocak 2017; 20:52:5 >


H
HaypurTiryading
4 yıl (1232 mesaj)
Hocam sanalpazar bildiğim kadarıyla para transferinde sorun yaratıyor. İflas erteleme istemişlerdi. Alsanızda paranızı geç alırsınız yada alamayabilirsiniz. Sahibinden'i kullanabilirsiniz.
Hayırlı satışlar.
[
[juggernaut] Konu Sahibi
4 yıl (930 mesaj)
Çok teşekkür ederim.
Bu mesajda bahsedilenler: @HaypurTiryading

M
magicrea
4 yıl (410 mesaj)
kasayı gözüme kestirdim ama kargosu düşündürüyor...


Bu mesaja 1 cevap geldi.

[
[juggernaut] Konu Sahibi
4 yıl (930 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: magicrea

kasayı gözüme kestirdim ama kargosu düşündürüyor...

Kargo anlaşması olan bir arkadaşınız varsa uygun olur sanırım. Yoksa şehrinize bağlı olarak 100-150 arası rahat tutar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.