Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Nothing ear (1) kablosuz kulaklık fiyatıyla şaşırtıyor

E ekrem71 Konu Sahibi
4 ay (28880 mesaj)

Nothing ear (1) tanıtıldıKurucusu olduğu OnePlus’tan ayrıldıktan sonra Nothing adını verdiği bir ekosistem girişimi kuran Carl Pei ilk ürününü duyurdu. Nothing ear (1) tam kablosuz kulaklık oldukça rekabetçi bir fiyat etiketi ile geliyor. Nothing ear (1) özellikleri ve fiyatıNothing ear (1) girişimin ilk ürünü olması dolayısıyla da üzerinde oldukça emek harcanmış bir izlenim bırakıyor. Alıştığımız kulaklık tasarımlarından ziyade kare şeklindeki kutusu ve şeffaf bir muhafaza içerisinde yer alan gövdesi rakiplerinden farklılaşmasını sağlıyor. Ayrıca Bkz.Güncel işlemcileri etkileyen yeni açığın kapatılması hacimli performans kaybına yol açabilirSilikon uçları kulağı tam olarak kapatırken iç kısmın şeklini algılama yapabiliyor. Bu sayede daha etkili bir gürültü engelleme sunuyor. İstenirse dış seslerin belirli seviyede içeri alınması da sağlanıyor. IPX4 ile su sıçramalarına karşı dayanıklı olan gövdede 11.6mm sürücülere yer verilmiş. Konusunda uzman Teenage Engineering ses optimizasyonlarına imza atmış. Uygulama Kulaklığı Bul özelliği de yer alıyor. Gürültü engelleme açık olarak 4 saate kadar kullanılabilen kulaklığın kablosuz şarj destekli kılıfı da 30 saate yakın katkı yapabiliyor. Nothing ear (1) için 99 Avro fiyat etiketi belirlenmiş ve bölge bölge satışlara başlayacak. 

 
Kaynak:https://www.gizmochina.com/2021/07/27/nothing-ear-1-earbuds-launched-with-a-unique-design-and-a-99-price-tag/

 Haberi Portalda Gör

100 euro cok uygun fiyat hemen alalim
Basliklar oyle bir aldatmaca ile olusturuluyor ki birileri gelsin tiklasin haberlere.
Var ya su forumu sayisiz insan elestiriyor biri cikip ta demiyor bu uyeler...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Guest-6E8555A70 - 4 ay +25
Sorun aslında şu, Donanım Haber editörleri yabancı sitelerden buldukları içerikleri birazını çevirip, birazını yorum katarak kendileri yazarak servis ediyorlar. Çoğu zaman yalan ya...
Yoruma Git
Yorumun Devamı itsberkelium - 4 ay +10

R rakanishu
4 ay (311 mesaj)
Çok da şaşıracak bir şey yok sanki.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


G Guest-6E8555A70
4 ay (728 mesaj)
100 euro cok uygun fiyat hemen alalim
Basliklar oyle bir aldatmaca ile olusturuluyor ki birileri gelsin tiklasin haberlere.
Var ya su forumu sayisiz insan elestiriyor biri cikip ta demiyor bu uyeler iste su su ve sunlardan rahatsiz bunlari duzeltmeliyiz.
Basi bos bir platform resmen.
Reklam parasi geliyor mu aga? -geliyor evet gerisi onemli degil.Bu mesaja 3 cevap geldi.

Z zeusoftech
4 ay (35 mesaj)
muadillerine göre bence de uygun fiyat, şu internette başlık aldatmacasını en az gördüğüm site bu sitedir.

Bu mesajda bahsedilenler: @SKYFALL

V V4LKyR
4 ay (6693 mesaj)
Katıldığım bir yorum bu.

Bu mesajda bahsedilenler: @SKYFALL

U Umutcan
4 ay (10425 mesaj)
100 dolar 100 euro diyince eskiden uygun geliyordu da şimdi 10 ile çarptığımız gerçeğini hatırlayınca pek de öyle gelmiyor.
İ itsberkelium
4 ay (1274 mesaj)
Sorun aslında şu, Donanım Haber editörleri yabancı sitelerden buldukları içerikleri birazını çevirip, birazını yorum katarak kendileri yazarak servis ediyorlar. Çoğu zaman yalan yanlış içerikle doluyor.

Bu haberde de geçerli olduğu üzere, yurtdışında yaşayanlar için (Dolar, Euro, Pound vs. ile maaş alanlar için), fiyatı gayet uygun aslında ama, haberi Türkler'e ve sadece Türkler'e yapıyorsan, fiyatına uygun diyemezsin. Kendisinin muadili (kalitesi açısından değil belki ama özellikleri bakımından) olarak görülen AirPods Pro'nun fiyatı ~279 Euro. Böyle bakarsak, evet, uygun fiyatlı. Türkiye fiyatına vergiler bile eklenmeden bakıldığında 995 lira gibi bir fiyat yapıyor. AirPods Pro'nun fiyatından bahsetmiyorum bile.

Demek istediğim, Donanım Haber'de gördüğünüz haberlerin lütfen ama lütfen orjinal kaynaklarına da bakın. İngilizceniz yoksa sayfayı çevirip okuyun. Bu kaçıncı haber altına yorumum bilmiyorum ama çoğu zaman çok farklı yorumlandığı olabiliyor. Clickbait için mi değil mi bilmem ama gerçekten çok can sıkıcı. Görmeyeyim bu haberleri hiç diyorum öyle bir seçenek de yok illa gözümüze gözümüze sokuyorlar.
Bu mesajda bahsedilenler: @SKYFALL
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.