Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
6286
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Notebook Bölüm Kuralları (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)
S
12 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Notebook Bölüm Kuralları:

1) Yeni bir konu açmadan önce forumun Arama bölümünü kullanınız. Açmayı düşündüğünüz konu daha önce başka bir üye tarafından açılmışsa yeni konu açmak yerine daha önce açılmış olan konudan devam ediniz.

2) Notebook bölümünde her marka için bir alt başlık bulunmaktadır. İlgilendiğiniz, incelemesini yapacağınız ya da sorun yaşadığınız ürün hangi markaya aitse o alt başlığa konu açmanız gerekmektedir.

3) Açacağınız konuların başlıkları konuyla ilgili ve anlaşılır olmalıdır, gereksiz sözcük ve noktalama işareti kullanımından kaçının. Konu başlıklarında "Acil Yardım", "Lütfen Yardım", "Uzman Sorusu" gibi konuyla ilgisi olmayan söz grupları kullanmayınız.

4) Yardım isteyeceğiniz konularda sorunu açıkça belirtiniz.

5) Yeni bir cihaz satın alacaksanız ve bununla ilgili tavsiyeye ihtiyacınız varsa bu konuları Notebook - Ultrabook - Netbook Tavsiye Bölümü altına açmanız gerekmektedir.

6) Satmakta olduğunuz ürünleri Notebook bölümü altına değil İkinci El bölümü altına açmanız gerekmektedir.

7) Mesajlarınızın tamamını büyük harf kullanarak yazmaktan kaçının, sürekli olarak büyük harf kullanımı bağırmak anlamına gelmektedir.

8) Açtığınız bir konuya ilgi görmemesi ya da aşağıya düşmesi sebebiyle ısrarla gereksiz mesajlar yazıp (smile koymak, "up" ya da "güncel" gibi mesajlar yazmak...) üste taşımanız flood suçundan ceza almanıza sebep olacaktır.

9) Silinen ve kilitlenen konuları ısrarla tekrar açmak ceza alma sebebidir.

10) İllegal içerik paylaşımında ve isteğinde bulunmak ceza alma sebebidir.


Forum genel kurallarının Notebook bölümünde de geçerli olduğunu önemle hatırlatırız.


Bölüm içerisinde herhangi bir sorununuz olursa < Resime gitmek için tıklayın > butonunu kullanabilir ya da bölüm yöneticisine PM yoluyla ulaşabilirsiniz.


Bölüm içerisindeki tüm kullanıcıların yukarıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş olduğu var sayılır.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.