Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
274
Tıklama
0
Öne Çıkarma
noreply@donanimhaber.com.tr

A albani Konu Sahibi
7 yıl (16847 mesaj)
Beyler merak ettiğim bir şey var,ayrıca sinirimi bozan,şöyleki;bana forumdan bir çok kişi eMail yolluyor,ben de duruma göre cevaplıyorum bunları,ancak başlık da bahsettiğim yerden gelen msg ları
cevapladıktan sonra;Yahoo dan uyarı geliyor bir kaç dak.sonra veya yarım saat kadar sonra,kısaca;ilgili msg nız iletilemedi diyerek karışık harfli-rakamlı v.s bir yazı geliyor(buna benim
gönderdiğim msg da dahil ama gönderdiğim text okunamıyor tabiki,çünkü harflar tamamen bozuk v.s)

yaw anlamadım gitti ne iştir,bilen varmı bu durumu? veya şu noreply@donanimhaber.com.tr den yollandığı için buna cevap gönerilemiyormu?? veya kişiler neden bunu kullanıyorlar?
normal hesaplarında gönderdikleri eMailler hem geliyor hem de ben bunları cevaplıyorum,sorun yok,ama sorun "noreply...... denen yerden gönderilenler sanırım??

Birisi açıklasın ltf,daha sonra da uyarı yapayım da bana normal hesaplarından eMail yollasınlar! aksi hal de boşuna cevap bekliyorlar,benim de zamanım harcanıyor bunları yazarken!

Saygılar
CAN++





< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 18 Ekim 2014; 14:40:58 >


A ANDREI
7 yıl (14245 mesaj)
Ayarlar/Tercihler/Özel Mesaj/Özel mesaj geldiğinde bana e-posta gönder seçeneği işaretli ise; aldığınız PM'ler noreply@donanimhaber üzerinden mail olarak Email adresinize gönderilir. Bu mail'ler cevaplanamaz.




A albani Konu Sahibi
7 yıl (16847 mesaj)
İyi de Hocam ben de o bölümler işaretli değilki,ayrıca PM alışım da kapalıdır! sizin bahsettiğiniz yerdeki tüm kutucuklar işaretsizdir yani seçilli değildir,şimdi bir daha kontrol ettim aynen öyle+



DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.