Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Nintendo Switch CFW'li 128 Gb

M Melburg Konu Sahibi
7 ay (504 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 Nintendo Switch CFW'li 128 Gb
Çipsiz kırılan sürümdür, kırılmış durumdadır istediğiniz oyunu ücretsiz yükleyebilirsiniz. Hep ekran koruyucu ile kullanıldı ekranında bir çizik vs. yoktur.

Yanında dobe'nin switch için ürettiği controller'ı göndereceğim(dobe tns-18133) joyconlardan daha sağlam daha konforlu.Yanında orijinal joyconları da göndereceğim sol joyconun (-) tuşu yerinden çıktı bir tahta parçası ile basılabiliyor kullanımda büyük bir engel değil joyconu da kullanabilirsiniz yine de dobe varken joycona gerek yok ama. Ayrıca joyconla kullanmak isteyenler için tutuşu kolaylaştıran grip'te göndereceğim. Kutusu, orijinal şarj adaptörü, dock, joycon, dobe controller ve grip ile vereceğim switch'i.
Ayrıca kırılmış switch'i tam kapattıktan sonra açmaya yarayan rcm loader'ı da vereceğim

Almadan önce istediğiniz oyunları yükleyebilirim içine aynı zamanda direk switch'in içinden oyunlar internetten indirilebilir şekilde ayarlanmış şekilde vereceğim. 64gb sd card ile göndereceğim 100 lira farkla 128gb sd card ilede gönderebilirim.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.< Resime gitmek için tıklayın >
Fiyat : 3000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Tuzla Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık


M Melburg Konu Sahibi
7 ay (504 mesaj)
Dobe controller istemezseniz fiyat 2800 tl olur.(64 gb sd card ile)
O oguz199100
7 ay (99 mesaj)
Dobe ve 128likle 2900 tamam dersen olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


M Melburg Konu Sahibi
7 ay (504 mesaj)
Güncel
B birag
4 ay (5 mesaj)
PmDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.