Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
361
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Nintendo Switch 2 belirli oyunları PS5 kalitesinde oynatacak
E
11 ay
Yarbay
Konu Sahibi

Nintendo Switch 2
120 milyon satış rakamını geride bırakan Nintendo Switch konsolunun yeni nesli için meraklı bekleyiş devam ediyor. Nintendo Switch 2’nin belirli senaryolarda PS4 hatta PS5 kalitesinde oyun oynatacağı iddia ediliyor.Nintendo Switch 2 performansı nasıl?Artık geliştiricilere örnek kitlerin dağıtımına başlandığı Nintendo Switch 2 için en erken gelecek yılın başları işaret ediliyor. Performans konusunda ise Nintendo Switch 2 konsolundan beklentiler epey yüksek.Ayrıca Bkz.Nintendo Switch 2 için yeni yılın başları işaret ediliyorGeçmiş dönemde Call of Duty oyunlarının PS4 kalitesinde oynanabileceği ifade edilmişti. Şimdi ise Final Fantasy 7 Remake yapımının PS5 kalitesinde oynatılabildiği gündeme geldi. Testleri yapan geliştiricilerin PS5 konsolundaki Final Fantasy 7 Remake deneyimi yaşadıkları belirtilmiş.Yeni bir kartuş sistemi kullanacağı belirtilen Nintendo Switch 2 anlaşıldığı kadarıyla oyunların gereksinimlerine göre PS4 veya PS5 kalitesine çıkabilecek. Bunu da yeni bir ARM tabanlı Nvidia yongasının sağlayacağı tahmin ediliyor.
Kaynak:https://www.gizmochina.com/2023/09/02/nintendo-switch-2-performance/

 Haberi Portalda Gör

Nİntendo harbiden rakipsiz bir konsol.Adamlara kızıyoruz ediyoruzda en hızlı yükselen konsol firması.Alıcısı çok, oynayanı çok.Oyunları kaliteli ve grafikten çok mekanik odaklı.Ada...
Yoruma Git
Yorumun Devamı çiğküfte - 11 ay +6
G
11 ay
Yarbay

Woouuvvww çok iyii< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

M
11 ay
Yarbay

Nintendo işini bili, çıtayı yükseltmesini umuyorum.
Ç
11 ay
Yüzbaşı

Nİntendo harbiden rakipsiz bir konsol.Adamlara kızıyoruz ediyoruzda en hızlı yükselen konsol firması.Alıcısı çok, oynayanı çok.Oyunları kaliteli ve grafikten çok mekanik odaklı.Adamlar gerçekten oyun yapıyor diğerleri gibi gösteriş değil.
M
11 ay
Yarbay

FF7 Remake ps4 kalitesinde oynatsın yeterr ps5 gerek yok
Ayrıca Nintendo ps4 gücünde el konsolu yapıyor ama Sony yapamıyor!DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.