Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
46
Cevap
27210
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: New Super Mario Bros. Wii Video İnceleme (3. sayfa)
Etiket : #Vurgulu
S
11 yıl
Yüzbaşı

Arkadaşlar işte sistemde biriken puanlarla bunu alabiliyorum. Önerirmisiniz ? Sadece mario mu oynanıyor ?D
9 yıl
Yarbay

oooooo super mario 3d land çıktı siz neyin kafasındasınızBu mesaja 1 cevap geldi.
B
9 yıl
Yarbay

Mario 3D World çıktı asıl sen neyin kafasındasın.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @DH Misafiri
W
9 yıl
Yarbay

hack versiyonu olan "newer super mario bros"u tavsiye ederim.. daha geliştirilmiş bir versiyon, daha güzel bölümler, ve new smb olduğu gibi game over olunca sizi dünyanın en başındaki bölüme atıp delirtmektense, kaldığınız yerde sadece check pointiniz yanıyor.. ilk başlarda önemli değil gibi gözüksede ileriki bölümlerde oyundan soğumamanıza sebep olacak kadar önemli bir nokta2
2 yıl
Yüzbaşı

Oyun malesef piyasada bulunmuyor şuan..bulsam alacam.Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
2 yıl
Binbaşı

Yükle Dolphin emülatörü. İnternete de yaz New Super Mario Bros Wii ROM diye. Sonra indirip emülatör ile açıp oynayın hocam.Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @2018
2
2 yıl
Yüzbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Yükle Dolphin emülatörü. İnternete de yaz New Super Mario Bros Wii ROM diye. Sonra indirip emülatör ile açıp oynayın hocam.
dolphini bilgisayara yükledim. dediğin gibi oyunuda açtım ama ilk başlangıçta birkaç adım ile ve geri gidiyor başka hareket yaptıramadım. ayarlarda kalvyeye yön tuşları falan da atadım ama olmadı yada ben yapamadım. cd ye yazdırıp eve götürdüm wiide çalıştırmaya çalıştım tabiki olmadı.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.