Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Netflix’in yeni Türk dizisi Kulüp’ün fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı

T theJuDGe_41 Konu Sahibi
2 hafta (6782 mesaj)Netflix, yedinci Türk dizisini duyurdu. 1955’in İstanbul’unda geçen Kulüp ismindeki dizi, gece kulübünde çalışan bir genç kadının hikayesini anlatıyor. Başrolde Gökçe Bahadır görev alıyor. Dizinin ilk kısmı 5 Kasım 2021’de Netflix’te yayınlanacak.Dizinin yapımını Son Yaz, İstanbullu Gelin, Vatanım Sensin dizilerinden tanınan O3 Medya, yapımcılığını ise Saner Ayar ve Ayşe Durmaz üstleniyor. Yönetmenliğini Seren Yüce yapıyor.Ayrıca Bkz.Popüler korku filmi serisi Scream'in yeni filminden ilk görseller paylaşıldıDizinin başrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Fırat Tanış ve Netflix’in daha önceki projelerinin neredeyse tamamında rol alan Metin Akdülger yer alıyor.

Kulüp dizisinin konusu1955 İstanbul’unda geçen hikaye, dönemin devrim yaratan gece kulübünde çalışan eski mahkum Matilda ve hapisten çıktığı güne kadar kendisinin varlığından habersiz olan kızı Raşel’in yaşam macerasını anlatıyor. Matilda bir yandan kızı Raşel ile ilişkisini düzeltmeye, onu Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet’ten uzak tutmaya çalışacak; bir yandan da gece hayatındaki çalışma arkadaşları olan cesur patronu Orhan, kıskanç yöneticisi Çelebi ve vizyoner sanatçı Selim’in egolarını yönetmeye uğraşacaktır. Müşteriler için cennet, çalışanlar için bir cehennem olan Kulüp, Matilda’nın gelişiyle yepyeni bir ruha bürünecek; her biri kendi hikayesinin “öteki”si olan karakterlerimiz için bir yuvaya dönüşecektir. Belki de en güzel aile, ailesizlerin kurduğudur.

 Haberi Portalda Gör


P ProjectMan
2 hafta (11221 mesaj)
hiç bir zaman
var olmamış bir kültürü
varmış gibi gösterip
bir toplumun bilinç altına yazmak istiyorlar.

_____________________________

Eski kullanıcı adı: SEO19ProjectManager

Bu mesaja 1 cevap geldi.

G gercekbeko
2 hafta (121 mesaj)
güzele benziyor...
M Mütercim Bey
geçen hafta (2176 mesaj)
1932 doğumlu arkadaş da gelmiş, illa ki bizden iyi biliyordur 50'li yılları.

Bu mesajda bahsedilenler: @ProjectMan

@ @YAHYA@
geçen hafta (226 mesaj)
milleti neye yöneltcekler fuhuş pislik..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.