Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
10
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Netflix, Assassin's Creed'in Live-Action Dizisini Duyurdu

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
4 ay (4413 mesaj)
 
Ubisoft, Netflix anlaşmasının yeni üyesi belli oldu. Netflix, geçtiğimiz dakikalarda Assassin's Creed serisinin live-action dizisini duyurdu.
 
Ubisoft'un yayıncılığını yaptığı dünyanın en popüler oyun serilerinden biri olan Assassin's Creed serisinin live action dizisi Netflix tarafından duyuruldu. Dizinin başındaki isimler Ubisoft'tan Jason Altman ve Danielle Kreinik olacak. Dizi için yayınlanan teaser'ı aşağıda bulabilirsiniz.
 
Şu an için ne yazık ki dizi ile ilgili başka bir detay bilinmiyor. Büyük ihtimalle henüz geliştirme sürecinin çok erken aşamalarında. Yakın süreçte daha fazla detay verilecektir.
 

O overactive
4 ay (203 mesaj)

A Antikaruh
4 ay (1423 mesaj)
Filmi gibi olacaksa, 2 tane odada geçecekse bütün dizi, tarihsel boyutundan çok yine New York sokaklarında Abstergo kovalatacaklarsa 20 dolarlık figüranlara, kalsın ...
X xLordRealx
4 ay (3263 mesaj)
Filmi çok iyi olmasa da Animus cihazının tasavvuru oyundakinden bile iyiydi. Seri de senaryo anlamında çok iyiydi, son birkaç oyunda senaryoda pek ilerleme göremesek de. İlk oyunlardaki sürükleyici senaryoyu işleyebilirlerse (gerek tarihsel gerek günümüzde geçen kısımlarda) aslında çok güzel potansiyele sahip olabilir.
H hagh
4 ay (40 mesaj)
Hadi bakalim, demet akalın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @overactive

B BSC Misafiri
4 ay (169592 mesaj)
Ezio's Family ve leap of faith yaparkenki ses efekti "Ezio ve Desmond" işlenebilir mi acaba dedirtti
S Source
4 ay (22528 mesaj)
Bekliyoruz :)
Z Zarbo257
4 ay (1895 mesaj)
Çektikleri filmden sonra live action olayına tövbe ederler artık demiştim ama yok adamlar akıllanmıyor. Güzelim oyunları o büyük bütçeyle harcama becerisini gösteren firma Netflix ile bir araya gelip voltran ı oluşturup daha da kötüsünü yapacaklar sanırım. Merakla bekliyorum.
B Boone
4 ay (513 mesaj)
Filmin güzel yaptığı şeyler de vardı çok kötü yaptığı şeyler de. Son zamanlarda çok fazla oyunun live action hali duyuruldu. Witcher'ın gazı yer yerde kendini gösteriyor.
B BSC Misafiri
4 ay (169592 mesaj)
Lütfen Ezio'nun hikayesi olsun !!!
Lütfen Ezio'nun hikayesi olsun !!!
Lütfen Ezio'nun hikayesi olsun !!!
V Vendrick
4 ay (258 mesaj)
zenci, gay, asyalı assassinlere hazır olun.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.