Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ne kadar su içsem de yine susuyorum

C
CDDH Konu Sahibi
2 ay (673 mesaj)
Bu olay 2-3 haftadır var. Su içtikten 2 dk sonra tekrar çok susamışım gibi hissiyat oluşuyor. Bi gün susuz hissettiğim her an gidip su içtim kayıt ettim bir gün de 5.2lt su içmeme rağmen susamaya devam ettim. Tükürük bezlerimin olduğu yerde garip bi hissiyat var susuz kalmışım gibi. Üstüne yüzümde egzema da var bu ikisi birleşince sanki 10 gün su içmemişim gibi bir hissiyat oluyor. Bu hissi yaşayan var mı bıktım artık. Tükürük bezlerimin iltihaplandığını düşünüyorum ama neden olabilir ki. Başka ne gibi hastalıkların yan etkisi bu olabilir ya da. Böyle şeyler yaşamış olan varsa aydınlatırsa sevinirim. (Not: oruç tutmadım, her gün evdeyim normalde ne kadar su içiyorsam hala o kadar içiyorum)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


S
SatanistSlave
2 ay (55 mesaj)
Şeker hastası olabilirsiniz bi baktırın
T
Thomas Silverstein
2 ay (18 mesaj)
Bende de tam tersi günde 2 bardak yetiyor sonrasında içesim gelmiyor böbreklere zarar gelmesin diye zorlayarak içiyom.
J
Jewish
2 ay (12 mesaj)
Aynı durumdayım yıllardır mevcut. Yazları 5 litreye yakın su icerim . Derse, sınava girerken bir yola giderken vs yanımda pet sisede su yoksa acayip telas yaparım dogru duzgun konsantre olamam. Yeni su icmis olsam bile susarım yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C
CDDH Konu Sahibi
2 ay (673 mesaj)
Hocam sizde ne zaman başladı bu durum. Ben artık bende ki sorunun susuzluk değil de tükürük bezlerinde bir sorun var diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Jewish

T
Tensegrity
2 ay (411 mesaj)
Ph dengen bozulmuş alkalı su iç, bir su bardağına bir çay kaşığı karbonat atıp iç , yada sade soda iç, elma sirkesini sulandırıp iç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S
SudaEriyenAspirin
2 ay (7306 mesaj)
diyabet olabilirsin
J
Jewish
2 ay (12 mesaj)
Ne zaman başladığını tam hatırlamıyorum açıkcası tahminime göre lise dönemimin sonlarına dogru yani tam ergenlikten çıkarken başladı diyebilirim. Bende öyle bir durum olduğunu veya tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum. Kime anlatsam ne güzel iste su içmek çok saglıklı ben hiç icemiyorum diyor o yüzden pek üstüne gitmedim açıkcası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @CDDH
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.