Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
45
Tıklama
0
Öne Çıkarma
NBA Live 2018 için Yeni Detaylar Açıklandı ve Oynanış Videosu Paylaşıldı

B Boltux Konu Sahibi
4 yıl (162 mesaj)

     Kaliforniya'daki E3 2017 EA Games lansmanı sırasında yeni NBA Live 2018 oyunu hakkında bazı detayları paylaştı.
 
     Oyunun geliştiricisi Tiburon eşliğinde gerçekleştirilen sunumda, oyunun 'The One' isimli yeni oynanış stili hakkında bilgiler verildi. Artık oyuncuların sadece lig maçlarında değil, sokak basketbolu müsabakalarında bile "saygı ve başka ögeler" kazanacakları söylendi. Sokak basketbolunda oynadığınız maçlarda yaptığınız seçimlerin doğrudan lig içerisindeki oyununuzu etkileyeceği belirtiliyor. Daha fazla detayın ilerleyen zamanlarda geleceği belirtildi. 
 
     Ayrıca oyunun demosunun da Ağustos içerisinde geleceğini ve oyun sırasında yaptığınız karakteri, asıl oyuna taşıyabileceğinizi belirttiler. 
 
     Bu sonbaharda PS4, Xbox One, Android ve İos için çıkacak oyun için paylaşılan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

F Frobe
4 yıl (7305 mesaj)
PC Mİ ????? :O
_____________________________

Eski kullanıcı adı: j0fflineF Frobe
4 yıl (7305 mesaj)
PC'ye çıkacağına dair hiçbir bilgiye ulaşamadım. Bilen birisi paylaşsın lütfen. Eğer gerçekse 10 yıl sonra ilk kez çıkacak PC'ye.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: j0fflineB Boltux Konu Sahibi
4 yıl (162 mesaj)
Benim hatam, çok fazla oyun gösterildi, gözlerim PC'yi de görmüş o sırada. Haberi düzenledim tekrardan.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.