Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
844
Cevap
68339
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: NaviMex Navigasyon Klübü (43. sayfa)

. .Predatör.
4 hafta (1976 mesaj)
Merhaba arkadaşlar. Astra j aracıma geçtiğimiz temmuz ayında navimex 2 GB ram 32 GB hafızalı Tesla model android multimedya ekran taktırdım.

Sürümü 7.1.

Biraz ağır açılıyor YouTube falan. Çok memnun olduğum söylenemez. Radyosu çekmiyor. Opellerde antene elektrik verilmesi gerekiyormuş. Onu da yaptık. Yaptığımız yerde çok güzel radyoları çekti. Daha sonra ordan ayrılınca hiç çekmez oldu.

Bir de cihaza telefonumdan internetimiz paylaşıp cihaza kurduğum internet radyosunu kullanıyorum. Sürekli internet bağlantısı kopup bağlanıyor. İki cihazda da bağlantı ayarlarını sıfırladım olmadı.

Bir de bu cihazda daha fazla ayar kısmı için şifre istiyor. Bu şifre nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S S.YILDIRIM
4 hafta (6 mesaj)
8861 deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


O oguzhanozturk
3 hafta (1370 mesaj)
Selamlar, i20 aracıma 4gb/32gb bir modelle katıldım. Ufak bir problemim var
Aracın multimedyası hiç kapanmıyomgibime geliyor. Mesela chrome açayım, yarın arabaya dönüp kontağı açtığımda chrome aynı sekme duruyor.
Ayrıca geri.vitese takınca ekranda yakınlık sensöründen gelen bilgiler nasıl görünücek ? Ekranda yeri var ama inaktif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H HyperV
3 hafta (755 mesaj)
Merhabalar 2014 Model Skoda Octavia aracım için Navimex NAV 9952 HD marka multimedya cihazı taktırdım, ürün genel itibariyle iyi ancak kullanan kişilere sormak istediğim bir kaç husus vardır.

1) 1 mesaj üstteki beyefendinin belirttiği gibi cihaz hiç kapanmıyor sanırım, anahtarı çıkartınca ekran kapansa bile, ertesi gün araca bindiğimde uygulamalar kaldığı yerden devam ediyor, aracın aküsüne yük bindirir diye endişe ediyorum.
2) araçta blutooth kapatmak için herhangi bir ayar bulamadım, blutooth nasıl açıp kapatabiliriz.
3) aracın eski teybinde bulunan araç ile ilgili bir çok ayar bu cihazda da aktif oldu fakat gündüz farı için açma kapama menüsü yok bu hususta ne yapılabilir ?
4) kontağı çevirince teybin otomatik açılmasını nasıl devre dışı bırakırım.

Bu sorduklarım ile ilgili ayarlarda baya kurcaladım fakat bunlarla ilgili opsiyon bulamadım.
Y Yasin ögr
8 sa. önce (3 mesaj)
Benim yazım bir sorun değil çözüm mahiyetinde. Navimex multimedya cihazı android olduğu için android auto uygulamasını nasıl çalıştıracağımı bulamamıştım. Uzun araştırmalar sonucunda telefonuma android auto'yu yükledim. Navimex cihazımada "Headunit Reloaded Trial for Android Auto" isimli uygulamayı yükledim. Cihazda bu uygulamayı ekranda açıp, telefonumu kablo ile bağladığımda android auto uygulaması ile bağlantı sağladım. Bir amatör olarak böyle bir çözüm buldum. Daha gelişmiş bir çözümü olan varsa paylaşırsa sevinirim. 🙂DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.