Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
214
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Nasıl Para Kazanıcaz
L
geçen yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Ekmek aslanın ağzında olmuş resmen
Göreve yeni başlamış ablanız olarak bittik diyorum< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

G
geçen yıl
Yarbay

Ne göreviZ
geçen yıl
Yüzbaşı

Kriptooo< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

B
geçen yıl
Yüzbaşı

Bime basvur< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

N
geçen yıl
Yarbay

bi yerden başlamak gerek. ben daha iş bulamadım ama son 2 ayda oturduğum yerden 2000 liradan fazla para kazandım. şahsen taş atıp yorulmadan aldığım için 2000 liraya az diyemedim :) kaldı 400 lira ama :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
geçen yıl
Yüzbaşı

Ne işle meşgulsünüz< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

D
geçen yıl
Teğmen

Nasıl kazandın hocam< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @serlinetta
N
geçen yıl
Yarbay

Koleksiyon yapıyorum. Model araba koleksiyonu. Aslında bu işe zevk yani hobi olarak girdim fakat son zamanlarda modeller aşırı değerlenmeye başladı. Elimdeki modellere artı olarak, dolap, letgo gibi uygulamalardan ucuza araç düşürmeye çalıştım. Bir tane annenin, zamanında çocuğuna alıp oynattığı daha sonra oynamadığı oyuncağı 20 TL'den koyduğunu farkedip aldım. Aslında o bir koleksiyon malzemesi. Aldıktan sonra iyice piyasanın durumuna göz atıp 20 liralık aracı 170'e sattım. Şuana kadar elimden 20'den fazla araç geçti, düşün artık o kâr aralığını

Biraz daha yeniye bakmak gerekirse, daha alalı 1 hafta olmayan modelim, piyasada bir anda 510 liraya fırladı. 500-550 civarı geziyor. Halbuki ben 350'ye almıştım. Hal böyle olunca bi nevi küçük galeri işi gibi oldu. Keşke 500 değilde, 100'e satılsa herkes hobi olarak alsa ama yapacak birşey yok maalesef.
Bu mesajda bahsedilenler: @september2
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.