Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
139
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Nasıl bir TV almalıyım?

S seckinsahin Konu Sahibi
5 yıl (588 mesaj)
Herkese merhaba...

Arkadaşlar eminim bir çoğunuz ''araştırmadan hazıra konduğumu'' düşüneceksiniz haklı olarak. Ama 1 haftadır işi gücü bıraktım bütün forumları okudum. Tabi en başta Forum Donanım'ı. Başım ağrıyor, gözlerim bulanıyor ama kafam karma karışık.

Evleneceğim, ev kuracağım doğamız gereği TV işi benden soruluyor. Ama bir türlü karar veremedim. Kurgu Yönetmeniyim bazı meslek hastalıkları var, gönlüm canlı renk diyor, aklım gerçek renk diyor. Gönlüm oled Tv diyor, bütçem ''oğlum uçma yavaş ol'' diyor. En fazla çıkabildiğim rakam 3500 TL. Hatta 3000 TL...

philips ambilight 2 teknolojisi çok fazla ilgimi çekti. Gerçekten farklı bir durumu var. Ama bugün Vatan'a gittim tam bir hayal kırıklığı. renkler çok soluk, 4k bir tv'ye bakıyor gibi hissetmedim. Beyazlar soluk, siyahlar soluk, renkler pastel... Hemen üstünde 40inç samsung müthiş bir şekilde kendini gösterdi. FHD olmasına rağmen, aynı yayın olmasına rağmen Beyazlar çok net ve temiz, siyahlar dolgun net siyah ve renkler çok ama çok canlı. Philips Android tv ama bir ürüne android konulduğu zaman benim içimde bile yavaşlamalar başlıyor. Bundan korkuyorum.

Bu ambians ışık olayının patentini eline almış philips. Bu özelliği aslında çok istiyorum ve kullanan bir abim ''müthiş bir keyif'' diye adlandırıyor.

Geleceğin teknolojisini taşıyan, ortalama 4-8 sene kullanabileceğim, akıllı tv, 4k bir televizyon almak istiyorum. yardımlarınızı bekliyorum...
S seckinsahin Konu Sahibi
5 yıl (588 mesaj)
yok mu yetkili bir abi :)
S seckinsahin Konu Sahibi
5 yıl (588 mesaj)
canlarım, romalılar :) bir yorumu çok görmeyin
S seckinsahin Konu Sahibi
5 yıl (588 mesaj)
i love you
S seckinsahin Konu Sahibi
5 yıl (588 mesaj)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S seckinsahin Konu Sahibi
5 yıl (588 mesaj)
Güzel insanlar seviyorum sizi< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.