Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Nagehan Alçı’dan ‘Feyzioğlu’ uyarısı

T The souls migration Konu Sahibi
geçen yıl (4265 mesaj)
HaberTürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı, Beştepe’deki Adli Yıl Açılış Töreni’ne katılan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nun konuşmasını yorumladı: "İktidar bu zihniyetle ittifak ederse intihar eder."


Feyzioğlu’nun geçmişteki siyasal düşüncesi ile şu anki çizgisi arasında hiçbir farkın olmadığını söyleyen Alçı, “Bence Feyzioğlu dünya görüşü olarak tam anlamıyla tipik Kemalist ve otoriter-devletçi zihniyetin temsilcisidir” dedi.

Alçı, “Bu zihniyet, senelerce Türkiye’nin resmî devlet ideolojisi olmuş ve halkın büyük çoğunluğuna çeşitli derecelerde zulmetmiş bir politik anlayışa tekabül eder.

Metin Feyzioğlu 28 Şubat darbe hukukunun ve başörtüsü yasaklarının en büyük savunucularından biriydi. Bu çizgisinden de vazgeçmiş değil. Hiç özeleştiri yapmadığı gibi aynı Kemalist ideolojik çizgide olduğunu adli yıl açılışında da açıkça ortaya koydu” ifadesini kullandı.
Alçı, AKP’nin kendi tabanını ezen ‘zihniyeti’ meşru görmemesi gerektiğini vurguladı.


https://www.msn.com/tr-tr/haber/gundem/nagehan-alçıdan-feyzioğlu-uyarısı-iktidar-bu-zihniyetle-ittifak-ederse-intihar-eder/ar-AAGMZGn?ocid=spartandhphep siz mi haber vereceksiniz. bu da benden olsun.En Çok Beğenilenler Tümü Tüm Yorumları Aç
Kemalist ideoloji, Cumhuriyet ideolojisi, milliyetçi ideoloji tekrar ve geri her türlü gelecek bu ülkeye, hiç merak etmeyin ve TİTREYİN Atatürk/Cumhuriyet düşmanları...
Yoruma Git
Yorumun Devamı zotacing - geçen yıl +9

Z zotacing
geçen yıl (20976 mesaj)
Kemalist ideoloji, Cumhuriyet ideolojisi, milliyetçi ideoloji tekrar ve geri her türlü gelecek bu ülkeye, hiç merak etmeyin ve TİTREYİN Atatürk/Cumhuriyet düşmanları.
M Merkur
geçen yıl (742 mesaj)
"Feyizoğlu, trojan gibi solucan virüsü gibi içlerini sızıyor bakalım neler olacak!
Nagehan çıldırıyor!"
R Rouvax
geçen yıl (4310 mesaj)
Nagehan ne diyorsa tersini anla bence
O olağan_şüpheli
geçen yıl (16857 mesaj)
Özet : Kocama iş verin
Q Queen Hentai
geçen yıl (29723 mesaj)
Ne diyor bu hanım kızımız yine. Tövbe tövbe...

< Resime gitmek için tıklayın >
Q Qantas
geçen yıl (2256 mesaj)
kadın Kemalistlerden terörist gibi bahsediyor ve geçmişi bilindiği halde hala tv lere çıkabiliyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.