Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
774
Tıklama
0
Öne Çıkarma
N95 8 GB Navigasyon'u hakkında

Y YgTBgC Konu Sahibi
13 yıl (88 mesaj)
Merhaba. Fazla kirletmeden forumu bir şey soracaktım. Bu bölümde arattım ancak istediğim bilgiye ulaşamadım.
Sorum şu; Bu ay içerisinde telefonumu değiştirmeye karar verdim. Kamerası iyi olsun sesi güzel olsun e tabi Wi-Fi olmadan da olmaz dedim ve aklıma hemen N95 8 GB geldi.. Hazır bunlar varken Navigasyonu da olsun bari dedim. Fakat N95'lerin Navigasyonundan hiç kimse memnun değil. Bu konuda pek bir bilgim yok, ben mümkünse internet bağlantısı yapmadan benim hızımı, bulunduğum yeri, belirttiğim yere nerden gitmem gerektiğini göstersin istiyorum. Eğer mümkünse hangi programı indirmeliyim ? Sanırım Route 66 isimli bir yazılım dediklerimi karşılıyor. Bende işin ustaları olarak size de danışmak istedim.

Teşekkürler, saygılar.
C canyagar
13 yıl (73 mesaj)
sygic yazılımı kullanabilirsiniz başarsoft 81 il haritası ile birlikte geliyor yobil sitesinden detaylı bilgiye erişebilirisiniz
Y YgTBgC Konu Sahibi
13 yıl (88 mesaj)
Farklı cevaplar yok mu yaw
Y YgTBgC Konu Sahibi
13 yıl (88 mesaj)
Teşekkür ediyorum.
G gps.navigation
13 yıl (3823 mesaj)
Bir isteğe illegal linkle yardım etmek hiç te etik değil...Galiba kırmızı uyarı yazıları pek görünemiyor...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.