Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
N11 ve Samsung Türkiye Bitmeyen Rezaletleri

T timucinpusat Konu Sahibi
11 ay (1377 mesaj)
Ürün: Samsung Kablosuz ikili Şarj Aleti (Siyah) EP-P5200TBEGWW (2 adet) 1098₺
Sipariş Tarihi : 08/11/2020
Sipariş Kodu : 204275698457
Ürün kagolanmadı. Sparişin üzerinden 5 gün geçti. Son gönderim tarihi 08.11.2020 diye belirtilmişti oysa spariş sayfasında. 11.11 yoğunluğuna kalmasın diye erken spariş vermiştim halbuki. Satıcı ile soru cevap kısmında iletişim kurduğumda otomatik mesajlar vererek geçiştirdi. Bir mesajında ise ürün kargolandı bilgisi verildi. Ancak ne sisteme kargo bilgisi düştü ne de kargo firmasında böyle bir kargo görünüyor. Samsung Türkiye/müşteri Hiz., Samsung Store "Biz ilgilenmeyiz. Soru cevap kısmından yazın sadece." diyerek işin içinden sıyrıldı. N11 müşteri hizmetleri, "Satıcıyla iletişim kurun. Yapabileceğimiz bir şey yok." derken bir yandan "Aynı mağaza tarafından yanıtlanmayı bekleyen sorularınız var. Sorularınızdan biri cevaplandığında mağazaya yeniden soru sorabilirsiniz." uyarısıyla satıcıyla iletişim kurmamı da engellediler.
Samsung Türkiye sorunlu bir satıcı. N11 güvenilmez bir platform. Samsung Türkiye olmadan Samsung ürünlerini kullanmaya devam edeceğim. N11 ki yıllardır kullanırım sorun yaşamazsanız satıcı ve ürünle ilgili, iyi. Ama sorun yaşarsanız kesinlikle yardımcı olmuyorlar. Artık N11'den bir daha alışveriş yapmam.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.