Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
36
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Multiversus | Xbox Ana Konu | 28 Mayıs 2024 F2P
C
2 ay
Yarbay
Konu Sahibi

https://www.youtube.com/watch?si=ELFedNhiZeTvGuL_&v=fbLyWY4ilqw&feature=youtu.be
MultiVersus | Xbox

KARAKTERLER
Bugs Bunny, Batman, Arya Stark, Rick Sanchez ve çok daha fazla karakter arasından seçiminizi yapın. MultiVersus’ta her yıldızın savaşta sergileyeceği kendine özel hareketi, dünyası ve tarzı bulunur. Ekip büyüdükçe yeni kişilikler ve oynanış tarzlarıyla rekabet kızışıyor.  

HARİTALAR
Batman’in Yarasa Mağarası, Jake ve Finn’in Ağaç Evi, Game of Thrones’un Taht Odası gibi efsanevi dünyaları epik savaş alanlarına dönüştürün. En iyi kısmı daha duymadınız! Düzenli olarak yeni harita ekleyeceğiz, eğlence asla bitmeyecek!

MODLAR
1v1 heyecanını, 4 kişilik kargaşanın coşkusunu veya stratejik 2v2 savaşlarında takım kurmayı istiyorsanız o iş bizde. Tek veya eşli modlar için tasarlanmış sınırsız çatışma olasılıklarına sahip yepyeni bir PvE modunu da getiriyoruz.

ÇAPRAZ PLATFORM
MultiVersus, tüm platformlarda tam çapraz oynama ve çapraz ilerleme desteğine sahiptir.

DAHA BİTMEDİ!
Çekişme dolu Çoklu Evrenimizin her anı hareketli, siz de bize katılın! Düzenli içerik güncellemeleri ve devamlı geliştirmelerle daima büyüyen MultiVerse’de her defasında yeni bir şey sizi bekler. DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.