Muharrem İnce Parti Kursa Oy Verir misiniz?
 Sonuçları gör
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Muharrem İnce Parti Kursa Oy Verir misiniz?

H HIGHER Konu Sahibi
3 ay (7340 mesaj)

N NitroNos
3 ay (9071 mesaj)
Veririm kılıçdaroğlunu gram sevmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A Alqu
3 ay (381 mesaj)
Ali Babacan gibi biri çıkmış elini taşın altına sokmuş hala aday arıyorsunuz yahu. Bu kafayla anca şikayet etmeye devam eder vatandaşımız.
F fluox
3 ay (2945 mesaj)
Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyum Ekrem/Mansur'dan birine olacaktır ama siyasi söylemlerine ve iktidar ile ilişkisine göre oy atabilirim.
R RevengeRain
3 ay (239 mesaj)
Üşenmedim videoda konuşanların raporunu çıkarttım:
  • 2 Kişi kararsız olduğunu belirtti. (Biri Cumhur, diğeri Millet)
  • Millet ittifağı seçmeni olmayan 13 kişi konuştu; bunlardan 3'ü veririm, 10'u vermem dedi. Veririm diyenlerin 2'si AKP, 1'i HDP seçmeni.
  • Millet ittifağı seçmeninden de tesadüfi şekilde 13 kişi konuştu; bunlardan 5'i veririm 8'i vermem dedi.
DH'de açılan anketi de ekleyip yorum yaparsak: (https://forum.donanimhaber.com/ince-parti-kurarsa-chp-ye-mi-oy-verirsiniz-ince-nin-partisine-mi--144853428#144853428)İnce'ye millet ittifağı seçmeninin sosyal medyayı kullanan kısmı çok daha fazla destek veriyor, ama reelde de millet ittifağı seçmeninden kendisine (13'te 5) destek veren büyük bir kesim var. İnce'nin özellikle orta/yaşlı seçmeni de kendisine çekecek hamleler yapması ve CHP'den ayrılışında haklı olduğuna, CHP içinde kendisine yapılan haksızlıklara kamuoyunu ikna etmesi şart.--------------------Bu da rapor harici yorumum:İYİ Partiliyim ama İnce'nin partisine de oy veresim var. İYİ yine Antalya'da Hasan Subaşı gibi bir vasfı olmayan yaşlı merkez sağcıları aday yaparsa İnce'nin partisine oy vermemem için bir sebep kalmamış olur.Bunun dışında kendi akrabalarımdan CHP'li olanlarının İnce'ye oy verecekleri kesin gibi.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.